Kulmuni pitkälle

sairaslomalle loppuunpalamisesta ja stressistä, veikkaan näin. Mikä noita suomen poliitikkoja vaivaa kun mellestäävät kuin siat pellossa. Valta sokaisee etenkin tuollaiset kokemattomat naikkoset. Kuka heistä seuraava kärähtäjä? Veikkausta peliin.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kepu taas vuorostaan käräyttää jonkun demarin jostain asiasta

Äänestä

Anu S Turtiainen on varmaan seuraava potilas.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

sairaslomalle loppuunpalamisesta ja stressistä, veikkaan näin. Mikä noita suomen poliitikkoja vaivaa kun mellestäävät kuin siat pellossa. Valta sokaisee etenkin tuollaiset kokemattomat naikkoset. Kuka heistä seuraava kärähtäjä? Veikkausta peliin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu