Toisenlainen äitipuoli

Anonyymi

Menin miehen kotiin katsomaan ekaa kertaa hänen kersojaan. He ylättyivät kun astuin sisään. Sanoivat että ohhoh, kuka toi on? hämmästyivät kauneuttani ja olemustani, olin heistä kuin missi ja nukke. Ihastelivat että olipa hienoa saada noin upee äiti.
Nyt heidän kaveritkin ovat katelllisia kun näillä on niin kaunis äitipuoli. Olen ylpeä että lapset huomasivat. Myös heidän sukulaiset ovat iahasteellee ja sanoneet että kuka toi on?
On hienoa olla kunis, verrattuna heidän entiseen äitiin. Meillkäy siivooja joka viikko, miehen lapset sotkevat niin paljon.
Mihen kaveritkin ovat ihastuksissaan. Mies on ylpee musta, ja olemme erittäin onnellisia, ei kukaan tule meidän väliin vaikka kuin yrittää. Olisi mulle ottajia, mutta itkekööt mun perään mä en huoli ketään. Tää mun mies on niin rikas etteimun tartte ees töisssä käydä, onneksi, voin vaan olla kotona ja komentaa. Voiko miehen ex muija vaihtaa nimesä takasin entiseen ettei oltas saman nimisiä??? Se ärksyttää et yrittää kaikkensa.

Anbella isabel

2

124

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Menin naisen kotiin katsomaan ekaa kertaa hänen kersojaan. He ylättyivät kun astuin sisään. Sanoivat että ohhoh, kuka toi on? hämmästyivät komeuttani ja olemustani, olin heistä kuin Filmitähti. Ihastelivat että olipa hienoa saada noin upee iskä.
      Nyt heidän kaveritkin ovat katelllisia kun näillä on niin komee isäpuoli. Olen ylpeä että lapset huomasivat. Myös heidän sukulaiset ovat ihastelleet ja sanoneet että kuka toi on?
      On hienoa olla komea, verrattuna heidän entiseen isään juoppoon retkuun. Meillkäy siivooja joka viikko, naisen lapset sotkevat niin paljon.
      naisen kaveritkin ovat ihastuksissaan. Nainen on ylpee musta, ja olemme erittäin onnellisia, ei kukaan tule meidän väliin vaikka kuin yrittää. Olisi mulle ottajia, mutta itkekööt mun perään mä en huoli ketään. Tää mun nainen on niin rikas etteimun tartte ees töisssä käydä, onneksi, voin vaan olla kotona ja loikoilla . Voiko naisen ex ukko vaihtaa autonsa toiseen hävettää että naiseni on ajanut sillä romulla ??? Se ärksyttää et yrittää kaikkensa.

      Andre Matson

    • Anonyymi

      Menin pässin luo katsomaan pieniä pässejä. he yllättyivät kun vein heiniä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      233
      4159
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      112
      2624
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      39
      2369
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      81
      1426
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      115
      1416
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1169
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      78
      1087
    8. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      953
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      936
    10. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      921
    Aihe