Toisenlainen äitipuoli

Anonyymi

Menin miehen kotiin katsomaan ekaa kertaa hänen kersojaan. He ylättyivät kun astuin sisään. Sanoivat että ohhoh, kuka toi on? hämmästyivät kauneuttani ja olemustani, olin heistä kuin missi ja nukke. Ihastelivat että olipa hienoa saada noin upee äiti.
Nyt heidän kaveritkin ovat katelllisia kun näillä on niin kaunis äitipuoli. Olen ylpeä että lapset huomasivat. Myös heidän sukulaiset ovat iahasteellee ja sanoneet että kuka toi on?
On hienoa olla kunis, verrattuna heidän entiseen äitiin. Meillkäy siivooja joka viikko, miehen lapset sotkevat niin paljon.
Mihen kaveritkin ovat ihastuksissaan. Mies on ylpee musta, ja olemme erittäin onnellisia, ei kukaan tule meidän väliin vaikka kuin yrittää. Olisi mulle ottajia, mutta itkekööt mun perään mä en huoli ketään. Tää mun mies on niin rikas etteimun tartte ees töisssä käydä, onneksi, voin vaan olla kotona ja komentaa. Voiko miehen ex muija vaihtaa nimesä takasin entiseen ettei oltas saman nimisiä??? Se ärksyttää et yrittää kaikkensa.

Anbella isabel

2

105

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Menin naisen kotiin katsomaan ekaa kertaa hänen kersojaan. He ylättyivät kun astuin sisään. Sanoivat että ohhoh, kuka toi on? hämmästyivät komeuttani ja olemustani, olin heistä kuin Filmitähti. Ihastelivat että olipa hienoa saada noin upee iskä.
      Nyt heidän kaveritkin ovat katelllisia kun näillä on niin komee isäpuoli. Olen ylpeä että lapset huomasivat. Myös heidän sukulaiset ovat ihastelleet ja sanoneet että kuka toi on?
      On hienoa olla komea, verrattuna heidän entiseen isään juoppoon retkuun. Meillkäy siivooja joka viikko, naisen lapset sotkevat niin paljon.
      naisen kaveritkin ovat ihastuksissaan. Nainen on ylpee musta, ja olemme erittäin onnellisia, ei kukaan tule meidän väliin vaikka kuin yrittää. Olisi mulle ottajia, mutta itkekööt mun perään mä en huoli ketään. Tää mun nainen on niin rikas etteimun tartte ees töisssä käydä, onneksi, voin vaan olla kotona ja loikoilla . Voiko naisen ex ukko vaihtaa autonsa toiseen hävettää että naiseni on ajanut sillä romulla ??? Se ärksyttää et yrittää kaikkensa.

      Andre Matson

    • Anonyymi

      Menin pässin luo katsomaan pieniä pässejä. he yllättyivät kun vein heiniä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      190
      3554
    2. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      57
      2217
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      376
      2210
    4. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      43
      2072
    5. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      32
      1491
    6. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      93
      1251
    7. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      54
      1213
    8. Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.

      Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul
      Hindulaisuus
      460
      1202
    9. Jumala puhui minulle

      Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles
      Ikävä
      121
      1063
    10. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      59
      1004
    Aihe