Oletteko saaneet kaupat tuolla? Millainen huolto? Nelipyörä on myös Hyvinkäällä merkkiliike joka on outoa pikkukaupungissa. Willan toyotaliike on siis kauppakeskuksessa.
Toyota Willa Hyvinkää?
Anonyymi
6131
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Porukkaa piisaa tuolla, la yleensä aivan ahdasta ja jonoa myyjille. Myy varmaan parhaiten uudellamaalla toyotakaupoista. Huolto on vaan erikoinen eli on pakko soittaa yli 20 senttiä minuutilta maksavaan yhteen numeroon eikä sivustolla ole huoltohenkilökunnan nimitietoja eikä naamakuvia. Missä lie fyysisesti Toyota Willan huolto, varmaan ulkoistettuna jollain paikallisella yleiskorjaamolla (oisko joku ad- tai mekonomen-huoltoketju)?
Joo,
Asiakkaita on pitkällä jonolla. Olen muutamia kertoja yrittänyt päästä ostamaan, ei onnistu.
Myy luultavasti eniten toyotaa maassamme. Erikoista tosiaan huollon osalta. Samassa tilassa sitä ei ole.
t tojotin
Willa johtaa maamme Toyota-myyjänä: palvelu, tehokkuus, sijainti, kaikki bueno. Jonoa on aina myyjille.
Eli muuten hyvä mutta ei myyjiä tarpeeksi. Kamuxilta voi ottaa muutaman ko siellä niitä riittää !
Hyä palvelu mutta eivät saanu yhtä pienex väli rahaa ku airportti vantaalla ni sit meni tilaus uudesta chr vantaalle! Hvä sijainti willassa ja saa vaikka syötyä samalla siinä Momentumissa.
Vanta airport ei osaa tehdä kauppaa. Tyly myyjäukko ja surkea hyvitys Corolla ---Corolla. Willa osasi ja Corolla tuli sieltä.