meni kähmimään listanäkymän!
nyt vie kamalasti tilaa, mutta ei anna mitään uutta. Sen sijaan vasemman puolen foorumien lista menetettiin.
niin se on, että määmmärien pitäisi pysyä poissa!
kuka tolvana
13
262
Vastaukset
- Anonyymi
Voi paska, kun aina vaan pilataan enempi ja enempi!!!
Ei huvita enää!!- Anonyymi
Tämä touhu on yhtä paskan paskaa, ei jaksa ilmoitella ylläpidolle enään. Mitä torveloita siellä on töissä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tämä touhu on yhtä paskan paskaa, ei jaksa ilmoitella ylläpidolle enään. Mitä torveloita siellä on töissä?
Ne haluaa käyttäjistä eroon ?
- Anonyymi
Olisivat ensin kysyneet käyttäjien mielipidettä eikä näitä idiotismejä (Miten sujuu sinun juhannuksesi tällä viikolla?)
- Anonyymi
Mistä näen listanäkymässä, milloin viimeisin viesti kuhunkin ketjuun on lähetetty?
- Anonyymi
Luet kaikkien viestien lähetysajat läpi, jos niitä on paljon, merkkaat muutaman paperille muistiin ja sitten siitä vertailet, mikä on viimeisin.
- Anonyymi
Miksi sininen väri täytyi poistaa??
Tuo vaaleanvihreä kadottaa tekstin taustaan ja tekee ongelmia varsinkin vähän heikkonäköisille.
Ei taida Suomi24 paljon välittää käyttäjistään!- Anonyymi
Aatteen väri.
Ehkä se Suomen lipun sininen näytti joittenkin silmiin liian nationalistiselta.
Koskahan siniristilippu muuttuu viherristilipuksi?
- Anonyymi
Keskustelujen otsikot eivät ainakaan minulla androidin puhelimella vaihda enää väriä ketjussa käymisen jälkeen. Illalla en välttämättä enää muista mitä keskusteluja on lukenut tai auki klikatessa todennut epäkiinnostavaksi ja nyt joutuu sitten arpomaan jokaisen otsikon kohdalla onko se uusi aloitus tai sellainen, jota en ole vielä lukenut vai jokin useamman päivän takaa, jota en vain muista enää. Selkeytti ja nopeutti selaamista.
Samoin tämä uusi näkymä hidastaa selailua. Se, että aloituksesta näkyy hieman enemmän otsikon alla listanäkymässä ei tuo lisäarvoa. Sen sijaan nyt pitää selata paljon kauemmin lukeakseen saman määrän otsikoita kuin aiemmin.
Miksi teette kaikkea tällaista käytettävyyttä heikentävää muttette korjaa sitä, että ainakaan Ikävä tai Tunteet-palstalla ei aiempia aloituksia voi selata kuin 30 sivua taaksepäin.Moi ja kiitos palautteestasi! Tuo värin muuttuminen sellaisissa ketjuissa, joissa olet jo käynyt, on tulossa takaisin pikapuoliin.
Tällä hetkellä 30 sivun rajoitus on voimassa teknisistä syistä. Se on kuitenkin väliaikainen rajoitus ja pyrimme poistamaan sen niin pian kuin mahdollista uudistusten edetessä. 🌹
- Anonyymi
Pörkele. Tämän päivän aikana on pilattu koko suomi24. Mennyt käyttökelvottomaksi.
- Anonyymi
Mitähän hiivatin älyä oli tehdä foorumeiden lista erillisen klikkauksen taakse. Älyvapaata napsuttelua. Vai oliko tuo sen tekoälyn tekosia?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta643235Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433087- 422447
Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1002197- 311903
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271800- 481616
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851405- 391290
- 811132