kuka tolvana

Anonyymi

meni kähmimään listanäkymän!

nyt vie kamalasti tilaa, mutta ei anna mitään uutta. Sen sijaan vasemman puolen foorumien lista menetettiin.

niin se on, että määmmärien pitäisi pysyä poissa!

13

346

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Voi paska, kun aina vaan pilataan enempi ja enempi!!!

      Ei huvita enää!!

      • Anonyymi

        Tämä touhu on yhtä paskan paskaa, ei jaksa ilmoitella ylläpidolle enään. Mitä torveloita siellä on töissä?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tämä touhu on yhtä paskan paskaa, ei jaksa ilmoitella ylläpidolle enään. Mitä torveloita siellä on töissä?

        Ne haluaa käyttäjistä eroon ?


    • Anonyymi

      Olisivat ensin kysyneet käyttäjien mielipidettä eikä näitä idiotismejä (Miten sujuu sinun juhannuksesi tällä viikolla?)

    • Anonyymi

      Mistä näen listanäkymässä, milloin viimeisin viesti kuhunkin ketjuun on lähetetty?

      • Anonyymi

        Luet kaikkien viestien lähetysajat läpi, jos niitä on paljon, merkkaat muutaman paperille muistiin ja sitten siitä vertailet, mikä on viimeisin.


    • Anonyymi

      Miksi sininen väri täytyi poistaa??
      Tuo vaaleanvihreä kadottaa tekstin taustaan ja tekee ongelmia varsinkin vähän heikkonäköisille.
      Ei taida Suomi24 paljon välittää käyttäjistään!

      • Anonyymi

        Aatteen väri.
        Ehkä se Suomen lipun sininen näytti joittenkin silmiin liian nationalistiselta.
        Koskahan siniristilippu muuttuu viherristilipuksi?


    • Anonyymi

      Keskustelujen otsikot eivät ainakaan minulla androidin puhelimella vaihda enää väriä ketjussa käymisen jälkeen. Illalla en välttämättä enää muista mitä keskusteluja on lukenut tai auki klikatessa todennut epäkiinnostavaksi ja nyt joutuu sitten arpomaan jokaisen otsikon kohdalla onko se uusi aloitus tai sellainen, jota en ole vielä lukenut vai jokin useamman päivän takaa, jota en vain muista enää. Selkeytti ja nopeutti selaamista.

      Samoin tämä uusi näkymä hidastaa selailua. Se, että aloituksesta näkyy hieman enemmän otsikon alla listanäkymässä ei tuo lisäarvoa. Sen sijaan nyt pitää selata paljon kauemmin lukeakseen saman määrän otsikoita kuin aiemmin.

      Miksi teette kaikkea tällaista käytettävyyttä heikentävää muttette korjaa sitä, että ainakaan Ikävä tai Tunteet-palstalla ei aiempia aloituksia voi selata kuin 30 sivua taaksepäin.

      • Moi ja kiitos palautteestasi! Tuo värin muuttuminen sellaisissa ketjuissa, joissa olet jo käynyt, on tulossa takaisin pikapuoliin.

        Tällä hetkellä 30 sivun rajoitus on voimassa teknisistä syistä. Se on kuitenkin väliaikainen rajoitus ja pyrimme poistamaan sen niin pian kuin mahdollista uudistusten edetessä. 🌹


    • Anonyymi

      Pörkele. Tämän päivän aikana on pilattu koko suomi24. Mennyt käyttökelvottomaksi.

      • Totta. Käyttökelvoton!


    • Anonyymi

      Mitähän hiivatin älyä oli tehdä foorumeiden lista erillisen klikkauksen taakse. Älyvapaata napsuttelua. Vai oliko tuo sen tekoälyn tekosia?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on totta mikä ei?

      Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?
      Kuhmo
      23
      1225
    2. Viesti sinulle

      Tiedät että tunteet ja ajatukset ja meillä on vahva yhteys mistä molemmat tiedetään. Odotan sinua ☀️
      Ikävä
      59
      1140
    3. Olen kironnut sinut alimpaan helvettiin

      Hyvää matkaa.
      Ikävä
      82
      901
    4. Mitä sinulle on tapahtunut lapsena

      Kun olet noin sairas päästäsi? Pikkupojalle ( Miehen kehossa)
      Ikävä
      104
      863
    5. Haluan purkaa vielä tuntemuksia

      Tykkään sinusta kovin paljon❤️ olen surullinen tilanteestasi ja siitä mitä me olemme yhdessä joutuneet kokemaan. Tämä ei
      Ikävä
      21
      757
    6. Lopetetaanko tämä

      Juttu ja mennään eteenpäin? Pystytkö?
      Ikävä
      115
      676
    7. Persujen Puhoksen retki

      Perussuomalaiset olivat tehneet turistibussimatkan Puhokseen. Tosin raukat olivat niin peloissaan, etteivät uskaltaneet
      Perussuomalaiset
      227
      676
    8. Tunteiden käsittely kertoo ihmisestä.

      Kun puhutaan "tavallisesta" ihmisestä, joka on suht tasapainoinen eläjä, niin puhutaan oikeastaan taitavasta tunteiden k
      Sinkut
      210
      669
    9. Kyllä tiedän sun

      Likaiset pelit selän takana
      Ikävä
      62
      658
    10. Onko tuo joku katkera nainen oikeasti

      Joka sinua syyttää?
      Ikävä
      99
      592
    11. Jopa poliisi nauraa paskaista pelkuripersuille

      Puhoksessa jäi "isänmaantoivot" bussiin vapisemaan :-D https://www.is.fi/politiikka/art-2000012319632.html
      Maailman menoa
      274
      535
    12. Just saying

      Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.
      Ikävä
      104
      508
    13. Pilkettä sunnuntain silmässä

      😉 Jos tästä ketjusta löytyisi yksi ihminen, joka saisi sut hymyilemään tänään… Millainen hän olisi? Ei tarvitse kerto
      Sinkut
      73
      471
    14. Ketkä käy potkimassa ovia öisin?

      Enää ei naurata.
      Haapavesi
      7
      469
    15. Tehdään yhdessä itsestämme

      Parhaat versiot❤️ Se vaatii molemmilta hyvää itsetuntoa!
      Ikävä
      39
      454
    16. 33
      439
    17. Voisin antaa sulle nyt

      Halin❤️
      Ikävä
      47
      430
    18. Aika on tuonut järkeä

      Sä et tiedä musta kaikkea. Jos tietäisit, ymmärtäisit, miksi me ei sovita yhteen. Öljy ja vesi. En mä ole valehdellut,
      Järki ja tunteet
      42
      423
    19. Oliko Jani Halmeen aika jo tippua TTK:sta?

      Jani Halme ja Claudia Ketonen joutuivat jättämään TTK:n. Halme ja Ketonen saivat viimeiseksi jäänestä tanssista, sambas
      Tanssii tähtien kanssa
      22
      405
    20. Päivän aivopieru Trumpilta

      Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko
      Maailman menoa
      42
      399
    Aihe