Kehitysmaaksi luettavassa Suomessa myydään vanhaa mallia vielä vuosien ajan. Ruotsin uusi Yaris on halvempi kuin Suomessa myytävä 10 vuotta vanha malli.
https://www.toyota.se/nya-bilar/yaris/
Ruotsissa myydään jo uutta Yarista
11
168
Vastaukset
- Anonyymi
Beräknad leveransstart i oktober 2020.
- Anonyymi
Myydäänkö sitä Ruotsissa vai eikö myydä?
- Anonyymi
Kehitysmaaksi Suomen tekee vain se, että joillakin yksilöillä on vielä kehityttävää ymmärryksen alueella.
Varmaan lanseerataan Suomessa syksyllä ja myyntiin samaan aikaan Ruotsinkanssa. - Anonyymi
Ketä kiinnostaa!!
- Anonyymi
Kun vanha kyykkää, niin turha siihen on myyntiverkoston panostaa.
- Anonyymi
Sen verran ruma kotisko näkyy olevan että eipä tuota tänne kaivatakaan, riittää kun näkee noita entisiä ihan tarpeeksi. Kaikki yhtä rumia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sen verran ruma kotisko näkyy olevan että eipä tuota tänne kaivatakaan, riittää kun näkee noita entisiä ihan tarpeeksi. Kaikki yhtä rumia.
Olen asunut Ruottis 1963 - 1966 ja saan sieltä jopa eläkettä vaikka olin 16v.
- Anonyymi
toyota yarsista ei kannata ostaa se on mopoauto 35 nopeus yksipaikkanen kippana joka vain sopii toyota terolle.hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
- Anonyymi
Tänne ruodataan kaikki vanhat Yarikset ja myydään niitä tarjouksilla ja hölmöt luulee tehneensä hyvät kaupat. Uudet tulee myyntiin sitten myöhemmin ja maahantuoja laittaa niihin kovan hinnan ja antavat jonkun talvirengaspaketti tarjouksen ja taas hölmöt menee lankaan.
- Anonyymi
Pakkohan se on uudella kokeilla houkutella ostajia, kun vanha ei myy kuten täällä köyhässä naapurissa.
- Anonyymi
Toyota haluaa kosiskella myös alle 50 vuotiaita ostajia uudella muotoilulla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114659Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734405Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951779- 4031671
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3561127Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61119- 59992
- 67989
- 92948