Voiko tässä Nokia 2.3 puhelimessa poistaa ylä palkin, jossa on päivämäärä sää tiedot?
Nokia 2.3 ylä palkin poisto
10
284
Vastaukset
- Anonyymi
Koita painaa sitä pitkään. Jos ei tule poisto kohtaa niin paina aloitusnäytön tyhjää kohtaa pitkään ja sieltä alkunäytön asetukset.
- Anonyymi
En saa pois!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En saa pois!
Silloin sitä ei saa pois ollenkaan.
- Anonyymi
Eihän sitä yläpalkkia kokonaan voi poistaa, mutta jos se on sinulla mustana, niin mene näyttöasetuksiin ja siellä kohtaan näytä/piilota lovi, joista vaihtoehdoista valitset sitten kai että näytä. :)
- Anonyymi
P. s. Ne säätiedot taas saanee pois vain omista Google-asetuksistaan säätelemällä, mitä ja millaisia ilmoituksia Googlelta haluaa vastaanottaa. :)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
P. s. Ne säätiedot taas saanee pois vain omista Google-asetuksistaan säätelemällä, mitä ja millaisia ilmoituksia Googlelta haluaa vastaanottaa. :)
Mistä kohtaa voi säätää?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mistä kohtaa voi säätää?
Esim. Googlen hakupalkista 'G' - 'Lisää' - 'Asetukset' - 'Ilmoitukset' --> sitten voit poistaa joko kaikki ilmoitukset sivun yläreunasta tai selaamalla alas mm. kohdista 'Tämänhetkinen säätila' ja 'Päivittäiset sääennusteet' - pois päältä. :)
- Anonyymi
Mulla on sony, jossa on ylhäällä ja alhaalla nämä palkit. Ei saa millään pois. Miksi se alapalkki yleensä on androidissa?
- Anonyymi
Paina ka sormella liuuta ylös.
- Anonyymi
Tuossa on Nokia 2.3:n käyttöpas, josko sieltä aloituksen aiheeseen löytyisi apua.
- https://www.nokia.com/phones/fi_fi/support/nokia-2-3-user-guide/activate-wi-fi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2944781Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353066Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k522983Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281541Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271242- 471189
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.7996Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78991Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52979