Kun kirjoitan ketjun loppuun ja lähetän sen, niin miksi se ei palaudu siihen juuri kirjoitettuun viestiin, vaan olen ketjun alussa?
Hyvä ylläpito
9
441
Vastaukset
- Anonyymi
Hitaasti päivittyy myös uudet viestit.
- Anonyymi
Näyttää välillä vanhaa sivua, eli jokin uusi häipyy hetkeksi olemasta, kunnes taas ilmestyy.
- Anonyymi
Aikamoisen tempun teet, johon ei kukaan muu pysty. ( Epäselvä selityksesi ).
- Anonyymi
Kyllä minä ymmärsin hyvin lukemani.
Sivu heittää alkuun lähetyksen jälkeen.
- Anonyymi
Kiusaa se on pienikin kiusa.
Jos ei heitä alkuun, niin jonnekin muualle. Mutta ei oikeaan kohtaan. - Anonyymi
Tähän kysymykseen ei siis ole vastausta?
- Anonyymi
Tähän ylläpito on yhtä avuton kuin käsiään tytölle levitellyt poika tytön levittäessä jalkojaan.
- Anonyymi
On hyvä, että palatessa tulee palstan alkuun. Silloin näkee heti mitä uusia viestejä on tullut sillä aikaa, kun on rakennellut oman viestinsä lähetystä ja voi vastata heti niihin.
- Anonyymi
Syynä lienevät taitamaton mainosten tilavaraus
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",355254Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1512485- 1502205
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee551963Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171840"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591344Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1841168Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää751005Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.320910Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa178868