Canon mustepakkaus

Minun musteet ovat 521 ja 520 myös kaikki toiset värit. Mitä ne on ne tinapaperi ja tavattoman ohuet pelti suikaleet Canon 520 pakkauksessa? Siis mihin käyttöön?
2118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lue tulostimesi käyttöohje. Vai tuliko ostettua käytetty ja ohjeita ei ole? Jos näin pääsi käymään niin mieti ensikerralla mitä ostat ja mistä. Canonin sivuilta voi löytyä laitteesi ohjeet. Onnea valitsemallesi tielle...

Äänestä

Jos kysymys on uudesta pakkauksesta niin saattavat liittyä kaupan varashälyttimiin tai ovat voineet joutua sinne vahingossa. Jos kysymys on jo avatusta pakkauksesta niin saattavat olla mitä tahansa ja eivät välttämättä liity tylostukseen mitenkään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Minun musteet ovat 521 ja 520 myös kaikki toiset värit. Mitä ne on ne tinapaperi ja tavattoman ohuet pelti suikaleet Canon 520 pakkauksessa? Siis mihin käyttöön?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu