Mukana mm. Hojo Hojo ja tanssin suurlähettiläs.
Lavatanssit starttaa
6
127
Vastaukset
- Anonyymi
Niin näköjän starttaa. Miten tansseissa pidetään huolta siitä, ettei tartuteta toista? Ei mitenkään. Joten siitä vaan ja korona kotiin tuomisiksi.
- Anonyymi
Miten tansseissa pidetään huolta siitä, ettei tartuteta toista? Ei mitenkään.
https://youtu.be/Brb4mc0iEjo
Onks pakko mainita sana k o r o n a 🙄
Jos jotain muuta kotiin tuomiseksi 😉 - Anonyymi
Ohjeistus näyttäisi olevan: Mikäli mahdollista, saavu oman parisi kanssa ja vältä parinvaihtoa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ohjeistus näyttäisi olevan: Mikäli mahdollista, saavu oman parisi kanssa ja vältä parinvaihtoa.
Ohjeistus.... kun saavut paikalle
oman parisi kanssa niin pidä huoli
ettei parisi vaihdu illan aikana.
Hyvä ohje varatuille.
https://youtu.be/NhJ-oTcnUqg
Muita suap katsoa muttei koskea 🤣
Raikku ol muuten hyvä tanssimaan 😁 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ohjeistus.... kun saavut paikalle
oman parisi kanssa niin pidä huoli
ettei parisi vaihdu illan aikana.
Hyvä ohje varatuille.
https://youtu.be/NhJ-oTcnUqg
Muita suap katsoa muttei koskea 🤣
Raikku ol muuten hyvä tanssimaan 😁Ohjeistettakoon vielä näinkin, että koronariskitansseista leviämään lähteneen koronan aiheuttamista läheistenne ja yritystenne hautajaisista selvittyänne voitte hakea sievoisten koronavahinkojenne korvauksia mainituissa koronariskitansseissa järjestäneiltä ja soittaneilta sekä tanssineilta. Mikäli kysymyksessä on megatanssinjärjestäjä ja huipputuloinen artisti ja äveriäät tanssijat, vahinkojenne korvaukset ovat mittavia omiin tulo- ja koronaperintötasoihinne nähden.
- Anonyymi
Koronariskitanssijoilta pitäisi ottaa ylimääräinen maksu yleisestä turvallisuuden vaarantamisesta. Rahat voisi korvamerkitä vaikka valtion sote-budjettiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1178063
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1355353Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p323641Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1243574Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352604Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191896Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3571544Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?971540Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?701406Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311376