Miksi tää ihminen on kokoajan seiskasda. Nyt viimeisen kolmen viikon aikana varmaan 9 haastattelua ja viimeisin haastis antaa niin rajut häpeävibat ettei oo rajaa.
Kerran olen käynyt tuon ihmisen keikalla, ensimmäisen ja viimeisen kerran 🤣 Kaikenlaisia artisteja.
Tommi Soidinmäki
13
1402
Vastaukset
- Anonyymi
Voin allekirjoittaa tuon,ällöin artisti Maaritin jälkeen.
- Anonyymi
No julkisuutta nää haluaa, mainetta ja kunniaa hinnalla millä hyvänsä, että pysyy naama ihmisten mielissä. Vaikka sitten olisi kyseessä vain Seiska.
- Anonyymi
onko sitä roskalehteä pakko lukea ? Käyttäsit sinäkin aikasi järkevämmin ja lukisit muuta
- Anonyymi
Mites nyt suun panette mollaajat kun Tommin Saunaralli valittu parhaaksi .
- Anonyymi
Neljä ekaa albumia hyviä.
- Anonyymi
Tommi on paras laulaja ja tosi komea mies mä jumaloin tommia aina kaunis hyvä ihminen kohtelijas .herras mies
En ole nähnyt Tommi Soidinmäestä paljon otsikoista. Joskus jotain olen huomannut ja joskus lukenut jotain hänen haastattelujaan. Ihan asiallisen oloinen mies.
Joskus olen hänen musiikkiaankin kuunnellut.
- Anonyymi
Tykkään tommista paljon hän on komea mies todella ottasin tollasen kauniin jos sais hyvät piisit on tommilla .semppiä tommille elämään ja ois keikkoja paljon vaikka nyt korona rajoittaa .keikkoja hyvää kesää t.r.h.
- Anonyymi
Miehestä ei sanota kaunis.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miehestä ei sanota kaunis.
"ottasin tollasen kauniin"
- Anonyymi
Tommilla ei ääni kestä vetää koko keikkaa.
Ukko joutuu pinnistelemään kaikki korkeat vedot että oikein pahaa tekee.
Mistä lie johtuu ?
Aika on mennyt ohi, ei voi mitään. - Anonyymi
Tommilta tullut tänään vissiin uusi kappale nimeltään: Kahdentekevää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1273752Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va151717Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos151561Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2961406Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181396Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi301289Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti16974Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy72953Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä126916Mitä tapahtuisi....
Meidän välillä jos törmäisimme yöelämässä ilman häiriötekijöitä ja olisimme hieman huppelissa? Päättyisikö ilta kenties60829