Otsikko sen jo kertoo
Kysykää mitä vaan 14v pojalt
12
100
Vastaukset
- Anonyymi
Sun seksuaalisuus?
Blondit vai brunetet? (Siis kummista tykkäät?)
Ootko jonne vai hikke vai siltä väliltä?- Anonyymi
Hetero ihan olen, ehkä brunetet mielummi ja varmaankin jotain silt välilt
- Anonyymi
Onko jo murrosikä hyvällä vauhdilla?
- Anonyymi
Ei oon posliinimuna.
- Anonyymi
On ihan hyvällä mallilla
- Anonyymi
Joko oot suudellu tytön kaa? Entä tehny muuta?
- Anonyymi
En oo mitään tehny tyttöjen kaa
- Anonyymi
Minkä kokone?
- Anonyymi
Mitä harrastat ja käytätkö päihteitä?
Onko normaalia saada orgasmi?
- Anonyymi
No miten se vois olla epänormaalia? Kaikkihan saa orgasmeja.
Mistäs mieltä oot poikana menkoista.
Entä mimmosista tytöistä pojat yleisesti ottaen pitää.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2303272Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3552933Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,141957Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.781836Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e601748Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591642MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,121483- 1221446
Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4621360Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee171330