Mitäs mieltä ootte pojat(kaikki muutkin saa vastailla) lihaksikkaista tytöistä? En tarkoita perus urheilullista ja hoikkaa vaan semmosta, mistä näkyy että rautaa on tullut pumpattua. Onko ällöttävää vai kiihottavaa? Tuleeko epävarma olo, jos itellä ei oo niin paljoo lihasta?
Isot lihakset tytöillä
Anonyymi
1
50
Vastaukset
Mä pidän lihaksikkaista tytöistä. Parempi lihakset kuin läski.
Jos pitää olla liikaa niin mieluummin lihaksia.
-Kaikki on tietysti yksilöllistä. Tukka ja vaatteet on myös osa ulkonäköä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841646Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2691551Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2711288Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1691262- 56877
- 66854
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em65843Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40831- 40817
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44791