Eli oon siis ostamassa airsoft asetta, mut en kauheemmin niistä tiedä. Oon nyt jo katellu sellasta kun SPECNA ARMS HK416 CARBINE SA-H02 ONE, enkä oikeestaan tiedä onko toi mitenkään hyvä hinta laatu suhteeltaan. Siihen oon myös jo katellu punapistettä, mutta en tiedä käykö edes koko aseeseen ( punapiste on siis AIM-O M2). Jos joku tietää enemmä näistä aseista nii voi pistää kommenttia. Ja oon nyt noita aseita katellu milgearista.
Vastaukset 5
- Anonyymi
ja tähän vielä lisäykseks tietääkö kukaan millanen lipas tohon yllä mainittuun aseeseen menee?
- Anonyymi
Et nyt osta sitä sieltä milgearista. Et osta ylipäätään mitään Suomen kaupoista. Scam alv hinnat, tein itekki tän virheen.
Mene gunfire.pl sivuun ja sieltä osta, 15€ toimitus mutta hinnat PALJON halvempia, toi sama ase on tuolla edellä mainitussa sivustossa noin 100€ halvempi, jos haluut ostaa jotain varusteita niin osta ne Venäjältä, grey-shop.ru tai thesovietrussia.com sovietrussia kaupassa kuljetus on about 1-3 viikkoa krimin alueelta Suomeen ja grey shop joku viikko DHL kautta moskovasta.
- Puola, Gunfire halvemmat samat aseet.
- Venäjä, greyshop ja sovietrussia, paremmat ja halvemmat varusteen.- Anonyymi
Unohtu kans mainita että, esim. Gorka puku thesovietrussia kaupasta on joku 50-70€ halvempi kun Suomesta ostettu. Sama valmistaja, bars.
- Anonyymi
tuolla gunfiressä toi SPECNA ARMS HK416 CARBINE SA-H02 ONE maksaa 223 euroa ja milgearissa 116 euroa?
- Anonyymi
Muuten ihan hyvä, mutta kyseinen tykki milgearissa 216e, gunfiressa 223e :D
Yleisesti ottaen puolassa kuitenki aina halvempaa, ja parempi valikoima
Suomen kaupoissa törkeet ylihinnat, mutta tää case nyt poikkeus kun on halvempi.
OP: Suosittelen tuota, vakio sisuskalut tosi hyvät tohon hintaa. Tuohon menee ihan M4 lippaat.
Tässä tapauksessa kannattaa varmaan tilata ainaki tuo ase milgearista, saat paketin nopeemmin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va792024Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3661249Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu251062- 1411038
- 93759
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa121729- 45707
- 59665
Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63662- 60634