Mitenkäs nyt kun tulleepi yhdellä komennolla konerikko?
Linuksin kokelija
12
84
Vastaukset
- Anonyymi
Oliko kryptinen komento?
- Anonyymi
Paljon oli kryptistä. Hämärää sudoa oli.
- Anonyymi
Norppa sotkee taas palstoja valheilla ja solvauksilla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Norppa sotkee taas palstoja valheilla ja solvauksilla.
Miksi et mene aivoleikkaukseen?
"Transorbitaalisessa tekniikassa jääpiikkimäinen instrumentti naputettiin pienellä vasaralla kyynelpussin ja silmäkuopan sisäreunan kautta etukuoppaan ja naskalin vartta kääntelemällä tehtiin viuhkamainen valkean aineen halkaisu molemmin puolin. Anestesiaksi riitti pari peräkkäistä sähköšokkia. "
Tulisi sinulle rauhallisempi olo.
- Anonyymi
"Varo tätä "kätevää" kikkaa: yksi Linux-komento tuhosi läppärin pysyvästi. Käyttäjä nimimerkillä 9233 kirjoitti Arch Linux -keskustelupalstalle tammikuun alussa viestin, jossa hän kyseli, miksei hänen kannettava tietokoneensa enää käynnistynyt."
Multakin tuhosi pysyvästi. Näin.- Anonyymi
Multaan yleensä istutetaan kasveja mutta sen ymmärtäminen voi olla vaikeata kaupunkilaisviherpiipertäjille.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Multaan yleensä istutetaan kasveja mutta sen ymmärtäminen voi olla vaikeata kaupunkilaisviherpiipertäjille.
Laitoin uljaan Windowsin nii eipä ruhjo konetta!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Laitoin uljaan Windowsin nii eipä ruhjo konetta!
Windows tulleepi Amerriikasta!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Laitoin uljaan Windowsin nii eipä ruhjo konetta!
Trumppi valitaan myös seuraavalle kaudelle! USA:lla parhaat asevoimat. Näin meillä.
- Anonyymi
Saimaalla hieman kokeilin nii heti rikkoi koneen tämä linuks!
- Anonyymi
Trump osti kaiken Remdesivir-lääkkeen. Virallinen hyväksyntä. sosialistiselle EU:lla jäi musta kortti.
- Anonyymi
"Linuksin kokelija" kannattaa unohtaa
Winuksi-linuksi tuprutin niin kaikki ovat onnellisempia.
Ketjusta on poistettu 60 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Moikka rakas
Oon miettinyt meidän välistä yhteyttä viime aikoina. En ihan osaa pukea sanoiksi, mitä kaikkea tunnen, mutta halusin vaa5914462HS: Kuka vielä uskaltaa mennä sairaalan ensiapuun?
https://www.hs.fi/mielipide/art-2000011212025.html Tässä on hyvin ajankohtainen mielipidekirjoitus koskien Malmin sairaa2642292Mitä tapahtunut
Poliiseja monta autoa+panssariauto Porista kpäähän päin tänään klo n.20 kuka hurjistunut ?202158- 1231629
Ökyrikas Kurkilahti mussuttaa veroistaan
Pakeni aikoinaan veroja Portugaliin mutta joutui palaamaan takaisin kun Suomi teki verotussopimuksen Portugalin kanssa.1271423Yhdysvalloissa työllisyys paranee, Suomessa työttömyys kasvaa, missä vika?
Miten tämä on mahdollista että 177 000 uutta työllistä tuli USAssa yhdessä kuukaudessa, vaikka Trump on ruorissa? Orpon3411324Jos tämän vaan sulkee ja avaa 5 vuoden päästä
Täällä on luultavasti edelleen näitä ihan samoja juttuja. On kuin kauniit ja rohkeat samat jutut junnaa. Heips. 👋🏻 E101163- 121005
Onko PS kaaoksessa?
Kuinka pahasti kulissit heiluu? Tulenarka aihe? Kyllähän vaalitappio toisensa jälkeen on vakava paikka, mutta jospa P73896- 99813