Huussin madallus

Anonyymi

Mikä siinä on nii hienoa kun madalletaan vakio romu ja laitetaan jotkut leveet vanteet alle? En kyllä ymmärrä mitä hienoa on pelkästään madaltaa joku paska ja kuvitella et se on vitun hieno :D

6

104

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ajo-ominaisuudet muuttuu ja usein paremmiksi jos nuo asiat tehdään oikein.
      Kateuttakin näyttää aiheuttavan, näemmä.

      • Anonyymi

        Ei ne autot näyttelyissä ole jonkun ajo-ominaisuuksien takia. Ennen sentään tehtiin oikeasti jotain autoille, mut ei enää joku madallettu romu kelpaa nykyään näyttelyihin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei ne autot näyttelyissä ole jonkun ajo-ominaisuuksien takia. Ennen sentään tehtiin oikeasti jotain autoille, mut ei enää joku madallettu romu kelpaa nykyään näyttelyihin.

        Mitä sekoilee, näyttelyistä ei ole puhuttu mitään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mitä sekoilee, näyttelyistä ei ole puhuttu mitään.

        Puhuttiin autojen ulkonäöstä eikä mistään ajo-omianaisuuksista. Että pysy aiheessa. Ja toisekseen joku vitun kivireki on ihan paska normaali käyttöön.


    • Anonyymi

      Kerrankin joku joka puhuu asiaa. Samaa olen itsekin ihmetellyt, jos puhutaan noista perus "amis" kieseistä eikä oikeasti radalla ajettavista tehokkaista kilpureista. Parantaa varmaan hirveästi niitä ajo-ominaisuuksia kun rälläkälläkin jotkut lyhentelee niitä orkkis jousia xD Osa niistäkin jotka ovat isommat vanteet ja leveämmät kumit asentaneet ovat jälkeenpäin myöntäneet, että orkkikset oli paremmat ajaa.

      • Anonyymi

        Muistan kun jossakin tuning-tapahtumassa haastateltiin radikaaleimman näköisen tuning-auton omistajaa, että minkälainen se on ajaa. Kuulemma ihan hirveä. Tapahtumassa oli myös ratakisa ja siellä olikin paljon maltillisemmin rakennettuja autoja.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Alle 15 oli

      Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata
      Vimpeli
      46
      1578
    2. Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?

      Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.
      Ikävä
      100
      1407
    3. Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin

      Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l
      Maailman menoa
      312
      1400
    4. Onko kaivattusi yllättänyt sinut?

      Piditkö häntä toisenlaisena ihmisenä?
      Ikävä
      109
      1145
    5. Mitä on eilen sattunut?

      Mitästä oli eilen illalla kylällä sattunut?
      Suomussalmi
      20
      1125
    6. Milloin tapasit kaivattusi

      ensimmäistä kertaa? 💸
      Ikävä
      68
      1103
    7. Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva
      Suomalaiset julkkikset
      17
      1077
    8. Oletko mokannut

      Kaivattusi suhteen koskaan?
      Ikävä
      71
      1032
    9. Heh, persut = vassarit = 10,0 %

      Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f
      Maailman menoa
      178
      919
    10. Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!

      Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois
      Suomalaiset julkkikset
      38
      863
    Aihe