Renny Harlinin unelma on tehdä elokuva Mannerheimistä

Mitä mieltä olette ideasta ? Mitkä ovat onnistumisen mahdollisuudet yleensäkin
tehdä hyvä filmi "sankarihahmoista" ?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tarvitaanko uudelleenlämmittää historiapläjäys, jossa Marski on taas musta mies?

Donner jo teki sarjan, jossa hänellä oli johtoasetelmana: "Marski tappoi isäni uuvuttamalla hänet Marskista kertovan kirjan kirjoittamisessa".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mitä mieltä olette ideasta ? Mitkä ovat onnistumisen mahdollisuudet yleensäkin
tehdä hyvä filmi "sankarihahmoista" ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu