Ihan muutaman sana ehdin kirjoittaa, kun ole lähdössä ja puettukin jo villatakkiin: 😊)) Luettuani palstaa nyt,...kiitos Sinulle Demeter, kiva kun leikkauskin on ohi ,.. ajattelin minäkin vuorostani tervehtiä palstaa.
Minusta ei koskaan voi olla noloa kirjoittaa palstalle, jossa on viihtynyt, ihan iloisena koen sen nytkin.
Hyvää teki tosin jättää someraivot taakseen, en minä niitä ymmärrä muuten kuin väärinkäsityksinä,...tai paineina, hetkellisesti kurjia kuitenkin.
Pitkävihainen kun en osaa olla, niin,...pitää samalla oikaista loukkaava luulo, että minä olisin joissakin hohotus DDDDDDD- merkkien takana! En ikinä,..olen inhonnut niitä monta vuotta minäkin,,... no sainhan sen sanotuksi 😊))
Hei sitten ❣️ "nyt mentävä mun on"
PS. Älkää nyt hyvät ihmiset sitä Korppista taas nälvikö minun sijastani,..huomasin vaan lukiessani,..eihän tässä kukaan meistä sutikoijista ole kuuluisuudella pilattu,.. heippa!
No hei 80+ palsta :)
2
122
Vastaukset
- Anonyymi
;-DDDDDDDDDDD.
- Anonyymi
😊)) Öitä ! Ymmärsit toivottavasti tarkoittaneeni HOHOHA HA HAATA !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796125Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695850Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443952Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452355Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42335Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1171393- 121221
- 1821052
- 59877
