Liikaa Escortteja?

mun mielestä ainakin on, vaikka kyseisen mallin omistankin. Siis ainakin MK3-ja 4 malleja näkee ihan liikaa! Onneks on tuunattu esco että edes vähän erottuu massasta ;)
4558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko escosi oikea katseen vangitsija?

Äänestä
  • ...TERVATTU SIKALINTTA HÖYHENILLÄ.

    Äänestä

  • sr kirjoitti:

    ...TERVATTU SIKALINTTA HÖYHENILLÄ.

    Sulla on varmaan joku BX ku näyttää vituttavan kaikki joilla on parempi auto :D

    Äänestä

  • JOS JOSKUS OIS KORTTI NIIN ITTE AJAIS ESCORTTEJA MK1 MALLISTA MK5TOSEEN JA MK1SESTA MKIII SEEN JA SITTEN UKKO AJAISI TWINCAM MALLISTA RS 20000 SEEN JA UKON KAUPPAAUTONA OLISI 1.3 ESCORT - 79 HOPEANVÄRINEN JA KAKKOSPIRSSINÄ 1.6 ESCORT - 80 JA 1.3 ESCORT - 77 KORIMALLI JA SITTEN VANHA KOPIO MIKKOLAN RAC 1978 VOITTOAUTOSTA JA 1979 RAC VOITTOAUTOSTA JA SITTEN RS 20000NNISA MKII 1977-1979 MALLIT JA SITTEN KAKSI RS 2000 MALLIA TUOTUJA ITALIASTA 1992 JA 1994 MALLIT JA 1 RS 2000 TUOTUNA SAKSASTA KARMIININPUNAINEN 1992 MALLI JOSSA OLISI DOHC-MOOTTORI JA SITTEN TALLISSA OLISI RS 1800 1977 1.3 KONEELLA PERUSVERSIO 2-OVINEN SEDAN JA SITTEN TALLISSA OLISI KELTAINEN RS2000 1978 JA MUSTA RS2000 1979 MALLI TUOTUINA SAKSASTA JA 1.3 KONEINEN ESCORT 1977 HOPEANVÄRINEN TUOTU RUOTSISTA JA NETTIAUTOSTA OSTETTU 1.3 ESCORT - 79 < REKPÄIVÄ 17.7 1979 < MITTARISSA 200.0000 KM JONKA HAKISIN URJALASTA JA SITTEN 1.6 ESCORT - 82 < 17.8 1982 JONKA HANKISIN TAAS LOHJALTA < VAIHDOSSA MENISI MAZDA 323-83 MALLI < JA SITTEN TALLISSA OLISI MYÖS NELJÄ VANHAN KAKKOSRYHMÄLÄISEN SIVIILIVERSIOTA < RS 1800-77 < PERUSVERSIO HOPEANVÄRINEN.RS1600-72 < PUNAINEN 1.3 KONEELLA RS1800-78 MUSTA < PERUSVERSIO JA MK5 RS2000-92 PUNAINEN < 17.10 1992 REKISTERÖINTIPÄIVÄ JOLLA KÄYTÄISIIN FALKULLASSAKIN JOSKUS JA KOIRAPUISTOSSA JA SITTEN VANHAN ROTHMANS ESCORTIN KOPIO < JOLLA UKKO AJAISI KATUAJOJA.RATAA.JÄÄRATAA.JOKKISTA.RALLIA

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


heicci kirjoitti:

mun mielestä ainakin on, vaikka kyseisen mallin omistankin. Siis ainakin MK3-ja 4 malleja näkee ihan liikaa! Onneks on tuunattu esco että edes vähän erottuu massasta ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu