Onkos immeiset kerenneet hurahtamaan jonkun "proffessori" Henri Karjalaisen ihmetippoihin (Auresoil Sensi & Secure)? Tämän super lääkekuurin jälkeen pitäisi suurinpiirtein kuurojenkin saada normaali nuoren ihmisen kuulo ja kuulolaitteet joutaisivat roskiin. Kaikki tuo 28 päivän kuurin jälkeen? Hintaa kuurilla 109€. -Vaikuttaa vahvasti normaalilta huu-haa "rahat pois äkkiä" kampanjalta. Kovasti kaveri näyttää satsanneen ainakin ittensä kehumiseen.
Kuulo takaisin 28vrk:ssa
Anonyymi
52086
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
tilasin, eipä ole tullut mitään tippoja. Miten Suomessa maksu on käteisellä kuriirille? Aika erikoiselta kuulostaa, olen vain tyytyväinen ettei tilausta tullut.
Tämäkö se olikin kun roskapostiksi leimautui viestejä että kuulokoneet saa hävittää. En edes lukenut noita viestejä vaan meni suoraan poistoon avaamatta.
oisko nyt mitenkään mahdollista alulle laittaa semmoista kunnon kampanjaa joka kertoisi näille vanhemmillekkin ihmisille että netissä on mainoksia joita suomi ei voi rajoittaa.
Ja täten huijatuksi tulevat maat ja mannut.
Sinisilmäinen kansa.
"Nämä henkilöt saivat korvakäytävänsä aukeamaan heti valmisteen käytön aloitettuaan. Tuloksena heidän kuulonsa tehostui 50"
Siis,, jos korvakäytävä on tukossa,aine voisi auttaa.Mut ennenkuin kuulokojeen saa,tutkitaan korvat.
Huijausta
Asiasta toiseen ja joku luonnontuote korjaa kaikki nivelvaivat 28 päivässä.