Perkele, kuvia Gambiasta!

Näistä kuvista kovin maassamme aikoinaan kohistiin kun Jörn Donner siellä elosteli pikkupyllyisten likkasten kanssa.
Nyt tämä aineisto on poistettu saataviltamme; ehkä kunnioittaaksemme kuollutta kulttuuri- ikoniamme.

Ajattelin Gambiaan lähteä lomalle. Se maa paskat viskaa koronarajoituksille kunhan saa maahan maksavia seksituristeja. Tarjontaa on satakertaisesti yli vaativammankaan asiakkaan. Valkoista lihaa himoitsevan kannattaa siirtää katseensa muihin kohteisiin.

4

1312

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei ole turisteille rajat auki vielä pitkään aikaa.

      • Anonyymi

        Juu näin on saatana. Niitä mustia akkoja ei ees päästetä Eurooppaan. Mustia ukkoja tulee tänne kyllä miljoonia.
        Mutta ei hätää kyllä ne sopeutuvat ja saavat töitä siivoojina.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Juu näin on saatana. Niitä mustia akkoja ei ees päästetä Eurooppaan. Mustia ukkoja tulee tänne kyllä miljoonia.
        Mutta ei hätää kyllä ne sopeutuvat ja saavat töitä siivoojina.

        Hmmmmm... siivoustyötä ei ole nyt tarjolla aivan kaikille työttömille maahanmuuttajilla joita on maassamme nyt n. 200 000- 300 000.
        Marjojen poimintaan tarvittaisiin nyt riuskoja miehiä. Näitä meillä olisi tuo yllä mainitsemani määrä.

        Onko palkka liian pieni vai alittaako se heidän saamansa sosiaalietuudet?
        Tällaisen pohdinta on tietysti ihmisoikeussopimusten ja tasaveraisuussäännösten vastaista ja pyydän tätä jo etukäteen anteeksi.


      • Anonyymi

        Uimaopinnotkin lopullisesti keskeyttäneitä taisi Hietsussa olla muutama?


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      209
      2229
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      164
      1479
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      227
      1101
    4. 59
      948
    5. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      57
      941
    6. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      71
      937
    7. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      72
      841
    8. 93
      797
    9. Hyvinvointitalo, mitä sanoo Korkein hallinto-oikeus . Mikä on kansalaisten oikeusturva?!

      Onpa mielenkiintoisessa vaiheessa Pyhäjärven hyvinvointitalon kohalo; Saako rakentaa, vai eikö? Kaupungin tekninen johta
      Pyhäjärvi
      120
      741
    10. Martina avaa suhdettaan

      IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      200
      717
    Aihe