Näistä kuvista kovin maassamme aikoinaan kohistiin kun Jörn Donner siellä elosteli pikkupyllyisten likkasten kanssa.
Nyt tämä aineisto on poistettu saataviltamme; ehkä kunnioittaaksemme kuollutta kulttuuri- ikoniamme.
Ajattelin Gambiaan lähteä lomalle. Se maa paskat viskaa koronarajoituksille kunhan saa maahan maksavia seksituristeja. Tarjontaa on satakertaisesti yli vaativammankaan asiakkaan. Valkoista lihaa himoitsevan kannattaa siirtää katseensa muihin kohteisiin.
Perkele, kuvia Gambiasta!
4
1005
Vastaukset
- Anonyymi
Ei ole turisteille rajat auki vielä pitkään aikaa.
- Anonyymi
Juu näin on saatana. Niitä mustia akkoja ei ees päästetä Eurooppaan. Mustia ukkoja tulee tänne kyllä miljoonia.
Mutta ei hätää kyllä ne sopeutuvat ja saavat töitä siivoojina. Anonyymi kirjoitti:
Juu näin on saatana. Niitä mustia akkoja ei ees päästetä Eurooppaan. Mustia ukkoja tulee tänne kyllä miljoonia.
Mutta ei hätää kyllä ne sopeutuvat ja saavat töitä siivoojina.Hmmmmm... siivoustyötä ei ole nyt tarjolla aivan kaikille työttömille maahanmuuttajilla joita on maassamme nyt n. 200 000- 300 000.
Marjojen poimintaan tarvittaisiin nyt riuskoja miehiä. Näitä meillä olisi tuo yllä mainitsemani määrä.
Onko palkka liian pieni vai alittaako se heidän saamansa sosiaalietuudet?
Tällaisen pohdinta on tietysti ihmisoikeussopimusten ja tasaveraisuussäännösten vastaista ja pyydän tätä jo etukäteen anteeksi.- Anonyymi
Uimaopinnotkin lopullisesti keskeyttäneitä taisi Hietsussa olla muutama?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467635
- 334213
- 573715
- 503190
- 172876
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons652561- 542398
- 512388
- 402339
- 162286