Olin 15 vuotias kun tämä ensimmäisen kerran tapahtui ( olen nyt 17 vuotias):
Olin ennen tätä ollut kiinnostunut pelkistä tytöistä.
Olimme parhaan kaverini kanssa uimassa kuten yleensä normaalistikin. Lähdimme kaverin kanssa pois vedestä jä näin hänen peppunsa märissä uimashortseissa. Siinä vaiheessa huomasin, että kiihotuin siitä. Kaverini ihmetteli kun jäin tuijottamaan häntä mutta yritin heti alkaa käyttäytymään normaalisti.
Tämän tapahtuman jälkeen ajattelin vain kaveriani ja haaveilin siitä että pääsisin koskettelemaan hänen peppuaan ja myöhemmin aloin haaveilemaan seksistä hänen kanssaan. Aloin huomaamaan hänestä muitakin kuumia puolia josta kiihotuin. Hänellä oli todella hyvä ja laiha vartalo jossa oli kunnollinen six pack. Kerran kun olimme uimassa sukelsimme ja huomasin että kaveri ei huomannut minua aloin tuijottamaan hänen peppuaan. Puristin vähän hänen peppuaan ja väitin hänelle että se oli vahinko. Tietenkin hän uskoi sen.
Olen nyt 17 vuotias ja haaveilen hänestä edelleen. Hän on hetero ja sen tiedän joka tietenkin minua ärsyttää. Muutoksena on tullut se että olen alkanut kiihottua muistakin pojista ja erityisesti heidän takamuksistaan. Mutta olen silti vielä kiinnostunut tytöistä, mutta pojat kiinnostavat silti vähän enemmän.
Ammattikoulussani oli toinenkin hyvän näköinen poika, mutta hänellä oli tyttöystävä. En oikein tiedä olenko homo, hetero vai bi. Voisitteko auttaa ja jakakaa jos teilläkin on ollut samanlaisia kokemuksia!
Kiihotuin samalla kun kirjoitin tätä koska muistot tulivat mieleeni!
Olen kiinnostunut parhaasta kaveristani etenkin hänen perseestään!? Olenko homo?
2
134
Vastaukset
Mitä väliä sillä loppujen lopuksi on, että minkä nimikyltin alle seksuaalisuutesi kuuluu? Olet mitä olet ja sillä hyvä. Kun kuuntelet tunteitasi ja pidät huilen, että et riko laki etkä satuta ketään, niin mielestäni se riittää.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1441307
- 55772
Huonoja uutisia-nyt lähtee höyrylaivat
https://www.ita-savo.fi/ Konkurssiin meni tämäkin yritys. Raja kiinni ja venäläiset turistit puuttuvat. Täällä menee pe36686- 80597
Ei näytä hyvältä
Kyllä nyt Ähtäriä viedään vesikelkalla. Neuvotteliat untuvikkoja kaikki. Mikko tietty tapansa mukaan loikki puheenjohtaj39576Jos vielä toivot...mies...
Saisinpa jonkun merkin sinulta, jos vielä odotat 📝➡️📱 Rohkeus on mennyt jos seurustelet vaikka nykyisin. En halua häi49537Älä itke rakas.
Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...49530- 32520
Dina on valittu virkaan Rovaniemelle
Kemijärven kaupunginjohtaja on pyrkinyt pois Kemijärveltä ja näyttää että näin tulee käymään.27518- 36512