Muistaako kukaan muutama vuos sitte petoksia tehnyttä huittislaista ukkoo, joka sai huijattua ihmisiltä monta sataa tonnia. Jollain kultakaivos - ja koruliikejutuilla?! Väitti olevansa Kekkosen poika.
"Kekkosen poika"
Anonyymi
5
1070
Vastaukset
- Anonyymi
Jaa niitä Kekkosenpoikii taas liikkeellä. Meidän pienessä huittisen kylässä. On se kans ku sellai lajilla ja vielä Kekkosen poika! Varmaan tarttee varautua risuharjalla kaikkea kanssa. Osaa ja vihmoo kyllä kans.
- Anonyymi
tuskin vihmoo eipä miestä .voi pakarilla poiketa
Kekkosella oli vain kolme poikaa, Matti, Taneli ja Jussi.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703169
- 622515
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942065- 551972
- 421604
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391178- 61103