Strippiklubin omistaja

Anonyymi

Tietääkö kukaan tyyppiä joka omistaa loviisassa vasta-avatun strippiklubin? Ostaa seksiä ja yrittää saada klubille tyttöjä joiden tietää olevan alaikäisiä. Tunnen ihmisen, jota käyttänyt hyväksi ja hän suojelee nyt tätä. Koko toi klubijuttu voi tosiaan olla yks iso kusetus. Omistaa kai tai toimii muissakin yrityksissä siellä.

8

182

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Loviisassa strippiklubi? Siinä on kuolemaan tuomittu liikeidea...

      • Anonyymi

        Voi olla että koko juttu on vaan kusetus, jolla yrittää saada jotain uskottavuutta. Tinderissä pitää ilmoitusta.


      • Anonyymi

        Oha aika monessa muussaki kaupungissa


    • Anonyymi

      Käsitinkö oikein? Oikein etsimällä etsii alaikäisiä klubilleen tietäen että takuuvarmasti viranomaiset tekevät pistotarkastuksia ja se on lappu luukulle samantien? Kuulostaa oikein kunnon pisnismieheltä... Varmaan ottanut oppia tämän palstan loviisan osaston kaikkien alojen erityisasiantuntijalta ja diplomitason veronmaksajien puolustajalta.

      • Anonyymi

        Oppi lienee bisnesangelilta ja paikallisilta stadin talouden ohjaukseen osallistuvilta "liikemiehiltä", joiden bisneksistä ei yhteisöveroja tai muitakaan verotuloja juurikaan heru.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Oppi lienee bisnesangelilta ja paikallisilta stadin talouden ohjaukseen osallistuvilta "liikemiehiltä", joiden bisneksistä ei yhteisöveroja tai muitakaan verotuloja juurikaan heru.

        Juuri ne vaatii suuna päänä messujen järjestämistä!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Juuri ne vaatii suuna päänä messujen järjestämistä!

        Satujen ihme maa... Feikki


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Satujen ihme maa... Feikki

        Parempi liikeideana olis Mummotunneli


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      247
      45359
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      31
      11240
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      207
      10873
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9711
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8528
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6511
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3210
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      30
      2239
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      37
      1639
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1510
    Aihe