motoristi tyydytti itseään keskellä kirkasta päivää

Anonyymi

Viheltelyyn havahtunut Eva videoi säädyttömän näyn Vantaalla: motoristi tyydytti itseään keskellä kirkasta päivää

Vantaalainen Eva Tawasoli oli keskiviikkona lopettelemassa työpäiväänsä, kun hän kohtasi Tikkurilassa tien risteyksessä moottoripyöräilijän.

Kyseessä oli Kielotien ja Esikkotien risteys.

– Katsoin puhelintani, ja yhtäkkiä huomioni kiinnittyi viheltelyyn. Huomasin, että moottoripyöräilijä pysäytti pyöränsä. Hän katsoi minua, vihelteli ja mumisi jotakin sekä näytti samalla penistään. Hän ihan selkeästi odotti, että minä lähestyn, Tawasoli kertoo.

Kun Tawasolin piti ylittää jalkatie, hän puhutteli miestä ja jäi tämän tielle seisomaan. Paikalla oli hänen mukaansa muitakin ihmisiä ja kauempana myös pikkulapsia.

– Kysyin, miten hän kehtaa tyydyttää itseään julkisella paikalla. Mies ei selkeästikään odottanut, että minä blokkaan hänen tiensä, ja yritti peruuttaa pyöräänsä taaksepäin. Samalla siirryin sivummalle ja rupesin nauhoittamaan videota.

Tawasoli kertoo, että mies huomasi, että hän nauhoitti videota, ja väänsi ajoneuvon kilven niin, ettei rekisterinumerosta saanut selvää.

Iltalehti on nähnyt Tawasolin videotallenteen. Siitä käy ilmi sukupuolisiveellisyyttä loukkaava tapahtuma ja ajoneuvon takakilven vääntäminen.

Ei tavoitettu
Tapahtuman jälkeen Tawasoli käveli Tikkurilan torille päin, jotta löytäisi mahdollisesti siellä partioivan poliisin.

Hän näytti videonsa autossa oleville poliiseille, ja he ohjeistivat häntä tekemään rikosilmoituksen. He myös kuuluttivat muita partioivia poliiseja pysäyttämään moottoripyöräilijän, jos törmäävät tekijään.

Itä-Uudenmaan poliisilaitos on kirjannut kyseiseltä päivältä tehtävän, jonka tuntomerkit täsmäävät Tawasolin kertomaan. Itä-Uudenmaan poliisista kerrotaan, että miestä ei ole tavoitettu tehtävän aikana.

10

1282

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuskin sitten oli harrikkakuski.

      • Anonyymi

        Niin, niillä ei vehkeet pelaa.


    • Anonyymi

      Iranilainen pimu keksi sitten tällaisen fantasian.

      • Anonyymi

        Tuo videohan on kaikkien nähtävissä leaked-sivustolla.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tuo videohan on kaikkien nähtävissä leaked-sivustolla.

        Linkki?


      • Anonyymi

        Iranista tullut vihervassari. Tosi uskottavaa varsinkin kun tuota videota ei löydy mistään... mitähän tällä yrittää saavuttaa? Kunnallisvaalit on tietysti tulossa.


      • Anonyymi

        Sanoisinko jopa, että vitun idiootti. Videoita juttu ja puhut jostain fantasiasta, omastasi kenties?


    • Anonyymi

      Mie hakkaan aina lapaseen, kun joudun Skodallani pysähtymään valoihin. Ruokajono pitenee, fatta sulkeutuu, skoodapellellä on kiire. Näytäm myäs pärssettä sivuakkunasta pikkulapsille, ja sotaveteraaneillekkin. Ja iham kulle vaan.

      Bratislava rules

    • Anonyymi

      Varastetulla moottoripyörällä liikkeellä ollut demari, ne kiihottuu rumista murjaaniakoista ja harrastaa varastelun lisäksi julkista masturbointia. Voi olla myös vasemmistoliittolainen tai vihreän liiton aktiivi, niillä on samat harrastukset.

    • Anonyymi

      Eiks tää kuuluis runkkailupalstalle? Täällä puhutaan moottoripyöräilystä.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kela tukee virallisesti Pride-liikettä

      Iso kiitos Kansaneläkelaitokselle tuen osoittamisesta myös vähemmistöille. Näin toimii vastuullinen valtiollinen koko k
      Maailman menoa
      32
      3748
    2. Jorma Lind kuollut

      Ylen uutisankkurina 40 vuotta toiminut Jorma Lind on kuollut 85-vuotiaana. https://yle.fi/a/74-20230265 ARVl on näet
      Maailman menoa
      50
      1667
    3. Mikä on kaunein

      Ja hellyttävin hetki irl kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      73
      1359
    4. Mahdatko ymmärtää sitä

      Mä en selviä jollei me jutella kunnolla. Tarvitsen sua siihen. Etkä sä voi sitä tietää kun en ole ilmaissut mutta olen
      Ikävä
      75
      1201
    5. Hitaille omat kassat

      Kassoilla hidastelevat ärsyttävät. Menee heti loppupäivä pilalle, kun kauppareissu kestää hidastelijoiden takia. Näille
      Maailman menoa
      172
      1047
    6. Ensimmäisenä Helluntaina ei uudelleen kastettu KETÄÄN!

      Raamattu kertoo, että Helluntaina kastettiin. Mutta vaikka Raamattu ei erikseen kerro tiedän VARMASTI Ettei
      Kaste
      691
      1041
    7. Kävisikö tällainen sopimus?

      Olisitko valmis juttelemaan jo ensi viikolla kahden kesken?
      Ikävä
      84
      925
    8. Olisit ollut niin

      Minunlaiseni. Ehkä se on helmpompi kun emme kohtaa. Kipeältä se tuntui ettet valinnut minua
      Ikävä
      39
      807
    9. Mitä yhteistä sinulla

      on kaivattusi kanssa? Sama musiikkimaku, tai huumorintaju, tai ehkä työpaikka? Vai ettekö tunne vielä niin hyvin?
      Ikävä
      49
      771
    10. Mikä tekee kuuman

      Kaivatustasi?
      Ikävä
      39
      750
    Aihe