Vai ei olla sossulle kateellisia

menisitte eduskuntaan ja laita laki uusiksi mut pikavippejä ei heru. Koska niitä tyrineitä on jo tarpeeks niin kiittäkää siitä itseänne.
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Sinä olet kateellinen jopa niille joilla on kanttia kysyä kaupasta banaanilootia.

Äänestä

No sinun tyhmyydelles kukaan ei ole kateellinen , tulet tänne muita haukkumaan kun et osaa asuntoa edes hommata

Äänestä
  • Ei täällä sinua tupauuno olla haukuttu. Satut vain olemaan niin heikkolahjainen että pidät faktoja haukkuina.

    Äänestä

  • Ollut oma (vuokra)asunto jo liki 20 vuotta hyvällä paikalla Helsingissä. Ja sinä varhaiseläkeläinen olet koko ikäsi asunut mutsisi hoteissa, mammanpoika vaikka ikää uunolla onkin paljon. Ja jopa varhaiseläke.

    Äänestä

  • Rivien välistä voi lukea kuinka sinä vain suutut ja suutut koska kukaan ei tee kuten sinä sanot.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Rivien välistä voi lukea kuinka sinä vain suutut ja suutut koska kukaan ei tee kuten sinä sanot.

    Sossu maksaa joten se siitä.

    Äänestä

  • Mitäpä sitä kartanolla tekisi, ylläpito maksaisi maltaita vaikka naisia tosin pramea lukaali houkuttelisi :D

    Äänestä

Vituttaako olla tuppukylässä ja sinne säkin oot tuomittu , buhaha

Äänestä

ei täällä oo ku noita ammatti valittajia joille mikää ei ole hyvä , varokaa tuommoisia

Äänestä

siinähä hommailette mitä huvittaa , jos haluaa elää yli varojensa on se oma valinta ja sen jälkeen kutsuu holhooja jonka jälkeen sä et teekää enää yhtää mitää buhaha

Äänestä

Eikö heru pikavippiä enää kellekää...hahahah

Äänestä

Aika tupauuno mahtaa tuo idiootti moderaattiri ollakin poistelee omia viestejään , minä olen aina oikeassa

Äänestä

Kunhan leukaa louskuttavat kun on vähän viinaa taas juotu , sitten tili meni ja louskutus yltyy. DDDDDDD

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

menisitte eduskuntaan ja laita laki uusiksi mut pikavippejä ei heru. Koska niitä tyrineitä on jo tarpeeks niin kiittäkää siitä itseänne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu