Joten, olen 12v tyttö. Kiinnostais testaa stringei mut en uskalla kysyy äidiltä saanko ne. Ja muutenki en tiiä oonko tarpeeks vanha käyttää niit.. Tietääks kukaa miten vois auttaa..?
Moni vuotiaalla voi olla stringit?
6
367
Vastaukset
- Anonyymi
Miten niin tarpeeksi vanha?
Minusta tytön/naisen stringikelpoisuus ei ainakaan parane vanhetessa. - Anonyymi
Käy ostamassa ite otelles. Hyvältä ne näyttää
En usko että niiden pitäminen on iästä kiinni. Eihän ne vaatteiden alta näy. Tiedätkö onko sun luokka kavereilla stringejä?
Voit ostaa postimyynnistä tai H@M:stä, Niillä on kivoja.- Anonyymi
Uuh osta vaan ja pyydä mut kattomaan ;)
- Anonyymi
Itse käytin vissiin 9-10v stringejä välillä, ei niissä oo ikärajaa. Voit käyttää just semmosia vaatteita kuin haluat.
- Anonyymi
Kyllä stringit sopii paremmin nuorelle mitä vanhalle 60 vuotiaalle naiselle. Minusta sopii 10-11 vuotiaalle viimestään. Yleensä sen ikäswt ovat hoikkia ja muutenkin, kunhan on tarpeeksi pienet narustringit, kunhan ei kangasta liikaa ole :) Koothan lähtee, xs tai s, monelle nuorelle jo sopii :) Samoin rintaliivit AA-65 sopii monelle 10vuotiaalle, pushupit olisi parhaat tai sitten kolmioliivit (triangel) urheillessa ja juhlissa ainakin mukavat, ja kai pojatkin tykkäis jos vaan ymmärtää niiden päälle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi724949Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1164669- 804143
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak1014057Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1223074- 352808
- 282747
- 372722
- 402713
Olisitpa se hellä
Ja herkkä minkä kuvan sain sinusta irl. Haluaisin että elämässäni olisi sellainen joka arvostaa minua juuri sellaisena k232554