Taas sai nähdä kun farmariomega suditti rengasta heti kun vettä satoi. Eikö se sudi kuivalla vai miksi sitä pitää vesisateella sudittaa ? Jollakin tavalla on jälkeen jäänyttä porukkaa. Vaarantaa liikennettä kun ympäri löytötexin pihaa sudittaa!!
Kaahaava omega
7
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Periaatteessa en kannata opeleita
- Anonyymi
Vähemmän se siinä vaarantaa ketää kuin mm. Valtatiellä.
- Anonyymi
Paunun parkkipaikka on haasteellisempi sudituspaikka kun siinä sinkoilee taaperoita eri suuntiin harrastuksiin ja sieltä pois.
Ensi syksynä pidän pesäpallomailaa mukana lapsia kuskatessa, ja aion sitä myös käyttää jos Omega erehtyy liian lähelle. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Paunun parkkipaikka on haasteellisempi sudituspaikka kun siinä sinkoilee taaperoita eri suuntiin harrastuksiin ja sieltä pois.
Ensi syksynä pidän pesäpallomailaa mukana lapsia kuskatessa, ja aion sitä myös käyttää jos Omega erehtyy liian lähelle.voidaan pelata sit yhdessä palloa :)
rakkain terveisin omegamies :)
- Anonyymi
Näitä on jämsä ja seutukunnat puolillaan. Onhan se surkeata kun luullaan osaavansa ajaa, mutta taidot on jätetty hyödyntämättä rallin erikoiskokeilla. Tosikuskit ajelee liikennesääntöjen mukaan. Vaatii muutakin kuin piriä veressä.
- Anonyymi
Oliko harmaa vai tumman vihreä ööppeli? Toisaalta ihan sama, kun molempien katiskoiden kuskit ovat kehitykseltään rajoittuneita.
- Anonyymi
Vai se toinen harmaa, musta tai tummansininen🤣
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1546846MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny656016Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.884579NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074539Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1694334Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941700- 4031611
- 821409
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a311387Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?441190