juu tuossa aikaisemmin kyselin oisko kellään kastenvagenia myynnissä mutta,aika heikosti kaupattiin.Entä olisko kleinbusseja kaupan?
vw kleinbus
7
4341
Vastaukset
- Samba
... huuto.netissä :)
- kelpaisko
mulla ois kombiwagen tyrkyllä
- Janne
No oisko tosta kombivagenista kuvia? kun Olisin hommaamassa sellasta junakeula volkkaria..
- Mark73
Volkswagen Grossraum 1600 Kombiwagen -73.
Myydään vuoden 1973 alkuperäinen tehtaalla korotettu Kombiwagen paku. Auto on HARVINAISUUS Suomessa tiettävästi tämän lisäksi 2 muuta vastaavaa.
Myydään ajan puutteen vuoksi. Auto on katsastettu viimeksi 7/03 jonka jälkeen autoon on tehty täydellinen koneremontti. Korista varmasti jotain pientä laittamista löytyy koska auto on sisältäkin alkuperäinen eli ei kovin nätti. Tästä pienellä laitolla kesäauto tai entisöimällä museo helmi mitä ei taatusti muilla ole. Auto on täysin ajokuntoinen.- Mark73
JEP
- jouni72
onko sulla vielä tuo paku myynnissä?
soita 0505185017 - volskari
jouni72 kirjoitti:
onko sulla vielä tuo paku myynnissä?
soita 0505185017jep sopii ottaa yhteyttä jos Kleinbus/Kastenwagen/Kombia tarjolla. Tarve suoraan ajoon.
mailia osoitteeseen: kleinbus miukumauku sci.fi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain17610762Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-8710239Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2325679Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1784508Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1292990- 1712985
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin381786Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2981378Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61220Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161144