Mikä eirtovaara

Anonyymi

Onko tämä jonkun mielestä viihdyttävä ja hauska kaveri?
Mielestäni erittäin vastenmielinen ja ei mitään hauskuutta hänen jutuissa, pelkkää huutamista. Ei jatkoon!

10

1849

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Äläs nyt. On ihan OK, hajuton ja mauton, mutta silti jees.

    • Anonyymi

      samaa mieltä ihme huutaja ja vitsit on syvältä

      • Anonyymi

        Aivan hirvee, en ymmärrä mitä tää tekee telkkarissa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Aivan hirvee, en ymmärrä mitä tää tekee telkkarissa

        Ja vielä oikein telkkarissa. Ajatella.


    • Anonyymi

      Kaiken kaikkiaan koko standup touhuilu ,kovin vaivaannuttavaa ja myötähäpeän tunnetta ruokkivaa katsottavaa. Ehkä joku Leikola parhaimmillaan joten kuten katsottavissa. Loput ovatkin sitten sitä samaa harmaata massaa. Kovin heppoisilla eväillä jotkut luulee saavansa leivänsyrjästä kiinni,niinkin vaativassa lajissa mitä komiikka on.

      • Anonyymi

        Kyllä nämä kaikki ovat kuivaa britti huumoria. Pitääkö olla huolissaan ohjelma on samaa, kauhea hihitys vaikkei mitään naurun aihetta ole. Eräs edesmennyt koomikko imitoi mitä milloinkin, ainoa hilpeys tuli toisen mollaamisesta. Ainoa huvittava ohjelma on Kummelit, siinä hamot on fiktiivisiä, tai niitä ei suoraan tunnista joksikin. Pulttibois oli hyvä ohjelma, mutta siinäkin mollattiin jotain henkilöä tai ryhmää. Standup on silkkaa soopaa, jos tuosta maksaa voidaan sinua rahastaa muustakin tyhjästä.


    • Anonyymi

      Standup-muoti tuli ja meni. Kaikki ovat kyllästyneet yleisön edessä tapahtuvaan tyhjästä meuhkaamiseen.

    • Anonyymi

      Huutaa,sössöttää ja vitsit on kiroamista ja alapääjuttuja.Tyhmä känninen yleisö nauraa kaikelle.

    • Anonyymi

      Toosa TV oli pari juttua mikä kyllä nauratti , tyhmiä mut hyviä . Sossuäidit Tuksu ja se joka ajoi autoa ja joku muu . Putous jutussa nauratti pari kertaa se taikuri ku se hukkasi ne eläkeläiset kannelta . Se varasteleva tyyppi kun niitä on tosi paljon lähiöissä uskontolahkoissa . Joensuun tyyppi vankilasta oli hyvä mut ei niin naurattanut kun se on totta . Jotkut oivallukset naurattaa . Sellaiset agressiiviset ei naurata .

      • Anonyymi

        Siitä en tykkää kun esiintyjät alkavat puhuttaa jotain ihmistä yleisössä, sitten alkavat pilkkaamaan.
        Eirtovaara ei koskaan tullut toimeen omillaan vaan etsi yleisöstä pilkattavan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      77
      4542
    2. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      11
      2543
    3. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      175
      1725
    4. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      260
      1592
    5. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      124
      1460
    6. Pitikö mennä rakastumaan

      Oi kyllä, kyllä piti. Kiitos vaan sulle mies! Todella kiitän..
      Ikävä
      122
      1347
    7. Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!

      No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik
      Viihde ja kulttuuri
      9
      1277
    8. Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...

      Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil
      Maailman menoa
      72
      1269
    9. Mitä tai ketä kaivattusi

      muistuttaa?
      Ikävä
      76
      1242
    10. Hei, huomenta komistus

      Yllättääkö, että olet heti mielessä. Mukavaa päivää upea ❤️
      Ikävä
      35
      996
    Aihe