Lawetorder kirjoittaa lakia vääristeleviä kommentteja, jotka voivat aiheuttaa taloudellista vahinkoa, mikäli joku niihin uskoo.
Ei mieienterveyspotilaalla ole mitään oikeutta jakaa väärää tietoa, ei edes vaikka se lisäisi porttaalin mainostuloja.
Nyt on aikka estää
1
88
Vastaukset
- Anonyymi
Kun kuuntelee sekä Välittäjä lkv:n kommentoinnin ja Lawetorder in kommentoinnin jostain täsmäkysymyksestä, pääsee aika hyvin käsitykseen että millainen on kauhun tasapaino.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell3156807Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss663872- 2073096
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa242797- 741922
- 1461682
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2101672Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1201528Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1631521- 891408