Nakukuvat, ahdistaa

Anonyymi

Oon vasta 13 vuotias tyttö ja en tiiä johtuuko tää siitä että mulla ois huono itsetunto vai jostain muusta mutta lataan aina välillä kik nimisen sovelluksen jossa voi puhuu anonyyminä. Mutta siis mä kerron tän nyt nopeesti eli mä juttelin yhen 03 pojan kanssa se on mua siis kai 3-4 vuotta vanhempi ja se sai mut puhuttuu laittaa sille kuvan mun r1nnoist ja sen jälkee viel pepusta. Tän jälkee mua alko kaduttaa ja pyysin että voiks se poistaa ne kuvat. Se sano että ei poista jos en laita videoa missä 1tsetydytän. Hätäännyin ja laitoin sen. Se sano että poisti kaks ekaa kuvaa mut mun piti "totella" sitä että se poistaa videon. En enää laittanu mitää ja se uhkas levittää mun kuvat kavereillee. Sit keskusteltii ja se sano että ei levitä mut ei aijo poistaa niitä. Jankkasin sille että poistaa mut ei se poistanu.

Ahdistaa tosi paljon että sillä on kuviamusts, miten saan unohdettuu tän? Mitä teen jos se kysyy lisää kuvia?

5

182

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kerro jollekkin aikuiselle. Mulle on käyny noin enkä puhunu siitä ja se johti mukka masennukseen. Tai jos et aikuiselle uskalla kertoo kerro kaverille.

    • Anonyymi

      Se kiristää sua ja saattaa tehdä samoin muillekin. Kerro ehdottomasti jollekin aikuselle.

      • Anonyymi

        ja äläkä laita yhtään kuvaa tai videoo enää, koska se jatkuu maailman tappiin asti....


    • Anonyymi

      Kerro aikuiselle. Tämä on poliisi asia ja sinua vanhempi poika käytti nuoruttasi hyväksi, että saisi sinusta kuvia. Se on rikos ja tuollainen käytös kehittyy pahemmaksi ajan kanssa, jos sitä ei ajoissa korjata.
      Sinussa ei ole mitään vikaa. Ole rohkea, mene kertomaan asiasta luotettvalle aikuiselle ja, että yhdessä otatte yhteyttä poliisille.

      • Anonyymi

        Myös säästä kaikki viestit mitä olet pojan kanssa puhunut. Älä poista niitä. Siinä on todisteet, joiden avulla poliisi saa hänet kiinni ja mahdollisesti kuvat yms. pois häneltä, ettei ne ole jaettavissa minnekään.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      172
      1157
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      867
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      803
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      45
      599
    6. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      559
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      296
      548
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      219
      513
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      50
      504
    10. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      502
    Aihe