On kyllä perse järjestelmä

Kun joutuu ensiksi odottamaan pahimmassa tapauksessa useamman viikon ennen kuin asia rekisteröityy järjestelmään. Sitten vasta voi aloittaa asian perumisen.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mikä pitäisi perua?

Äänestä
  • Yksi juttu vain. Onneksi sanottiin näin että "kaikki on peruttavissa" ja vielä kerrottiin vähän tarkemmin mitä kaikkea, joten siinä selvisi että pystyn kyllä perumaan kunhan se vain ensiksi rekisteröityy järjestelmään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kun joutuu ensiksi odottamaan pahimmassa tapauksessa useamman viikon ennen kuin asia rekisteröityy järjestelmään. Sitten vasta voi aloittaa asian perumisen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu