bin,cue??

hain dc pelin ja se on bin tiedosto mitä sille pitää tehä et saan pelin toimimaan????Kertokaa joku viisaampi!!
3264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

käytä virtuaali asemaa eli esim. daemon toolsia ja laita se imagen cue tiedosto sinne

Äänestä

Winiso-ohjelmalla ja asenna peli kovalevyltä!

Äänestä
  • turhaa työtä... helpompi vaan laittaa image virtuaali asemaan ja käytää kuin cd:tä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


J__ kirjoitti:

hain dc pelin ja se on bin tiedosto mitä sille pitää tehä et saan pelin toimimaan????Kertokaa joku viisaampi!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu