Kun avaan keskustelun, näkyy vasemmassa yläkulmassa "palautelomakkeen kautta."/>"
Miten niin? Meneekö avauksesta teille jotain erityistä vakoilutietoa?
Miten niin palautelomake
16
301
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä tämä suoli taas pierii. Nuo kolme loppumerkkiä näkyvät aloituksessa ihan eri merkeiltä kuin tuossa harmaassa laatikossa.
Ovat "/> eli lainausmerkki kauttaviiva suurempi kuin.- Anonyymi
Ei hitto. Ei tästä ota järjellä selkoa!
- Anonyymi
Selvästi käyttäjien vakoilusysteemi. Tietoa siirtyy huomaamatta käyttäjän koneelta.
- Anonyymi
Taisi olla liian kiusallinen paljastunut juttu.
- Anonyymi
Mielenkiintoinen kysymys. Mutta niin oli tuloskin.
Rakensin lähetetyn datan seurannan tiedostoon. Paljastui, että palautelomake lähettää mm. viimeksi käytetyt osoitteet ja tietokeen muistissa olevat tiedot - siis ne, jotka tietokone muistaa ja osaa laittaa vaikkapa käyttäjätunnukset ja salasanat. Siis melkoinen vakoilusysteemi.- Anonyymi
Tsiisus.........
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tsiisus.........
Näin kauan siellä on vaiettu. Lakaistu asiaa maton alle. Siispä väite on tosi.
Moikka! Kirjautuneen käyttäjän tunnus ja sähköpostiosoite täyttyvät palautelomakkeelle automaattisesti. Ne voi kuitenkin poistaa ennen lähettämistä.
Käyttämässäsi selaimessa voi myös olla päällä automaattinen täyttö, joka täyttää eri lomakkeille jo aiemmin muualla käyttämiäsi tietoja. Voit tarkastella selaimesi tietoja selaimen asetuksista ja myös muokata niitä sieltä. Jos et halua lähettää joitain tietoja, jotka selaimesi automaattisesti täyttää palautelomakkeelle, voit poistaa nekin ennen palautelomakkeen lähettämistä.
Voit olla yhteydessä käyttäjätukeen palautelomakkeella- Anonyymi
suomi24 kirjoitti:
Moikka! Kirjautuneen käyttäjän tunnus ja sähköpostiosoite täyttyvät palautelomakkeelle automaattisesti. Ne voi kuitenkin poistaa ennen lähettämistä.
Käyttämässäsi selaimessa voi myös olla päällä automaattinen täyttö, joka täyttää eri lomakkeille jo aiemmin muualla käyttämiäsi tietoja. Voit tarkastella selaimesi tietoja selaimen asetuksista ja myös muokata niitä sieltä. Jos et halua lähettää joitain tietoja, jotka selaimesi automaattisesti täyttää palautelomakkeelle, voit poistaa nekin ennen palautelomakkeen lähettämistä.
Voit olla yhteydessä käyttäjätukeen palautelomakkeellaLähes kuukausi meni tuon tunnustamiseen. Paitsi että "unohditte" olennaisen eli sitä palautelomaketta ei käyttäjä lähetä, te imette sen.
Taas te teette ja käyttäjä on syypää. Mitä te teette kaikella tuolla tiedolla? Miksi vakoilu? Anonyymi kirjoitti:
Lähes kuukausi meni tuon tunnustamiseen. Paitsi että "unohditte" olennaisen eli sitä palautelomaketta ei käyttäjä lähetä, te imette sen.
Taas te teette ja käyttäjä on syypää. Mitä te teette kaikella tuolla tiedolla? Miksi vakoilu?Moi! Mitään tietoja ei lähde palautelomakkeen kautta ennen kuin käyttäjä itse klikkaa Lähetä palaute -painiketta. Käyttäjä voi itse päättää, mitä tietoja lomakkeen kautta lähettää.
-Emma- Anonyymi
suomi24 kirjoitti:
Moi! Mitään tietoja ei lähde palautelomakkeen kautta ennen kuin käyttäjä itse klikkaa Lähetä palaute -painiketta. Käyttäjä voi itse päättää, mitä tietoja lomakkeen kautta lähettää.
-EmmaValehtelet!
Se lomakkeen nimi vilahtaa vasemmassa yläkulmassa ja heti katoaa. Siinä se imaistiin nettiin.
Olette vakoilijoita, tietoa vastavia. Jos ette olisi, miksi ette heti viime kuun puolivälissä vastanneet. Koska toivoitte, että asia hautautuu.
- Anonyymi
Taas teksti vilahti noin puolen sekunnin ajan.
- Anonyymi
Edelleen vilahtaa vasemmassa yläkulmassa eli vakoilu jatkuu...
- Anonyymi
Eipä ole vieläkään vastattu aloituksen kysymykseen. Muuta on kyllä solkattu vaan ei asiaa.
- Anonyymi
Tänäänkin muutamia kertoja vilahtanut.
- Anonyymi
Tuo ilmaantuu aina aamuisin. Niin tänäänkin ja oli useita sekunteja näkyvissä. Samaan aikaan koneen kovalevyn valo vilkkui kilpaa modeemin lähetysvalon kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,512337Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.942048Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e932025Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu241857MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,131761Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.5031609Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S41558Mikä ihme teitä lieksalaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa?501387Kemet lomautukset
Onkohan tuo oikein lain mukaista toimintaa jatkaa jo lomautettuina olevien uudelleen lomautusta yhdenvertaisuuden ja tas401318Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.751299