Hei.
Olisi tarkoitus mennä juhliin Helsinkiin 7.9 ja sen verran voisi satsata, että meikkauttaisin itseni ammattilaisella. Onko kellään antaa vinkkiä transystävällisestä meikkaajasta?
Ja raamattu yms muut hörhöt voivat pitää loistavat ulostulonsa nyt oman ahtaan piirinsä asioina.
Terv: Tiia Larissa
Meikaajaa hakusessa.
5
143
Vastaukset
- Anonyymi
Hei, harmi että asun pohjoisessa. Olisin ilomielin meikannut sinut. T. Freelancer meikkaaja
- Anonyymi
P.s. Kaikki meikkaajat/maskeeraajat/kosmetologit varmasti osaavat meikata transvetiitin, tai kenet tahansa. Ota rohkeasti vain yhteyttä.
- Anonyymi
Se on heidän työtä. En tiedä esim. yhtäkään meikkaajaa joka olisi pahaa sanaa sanonut transvetiiteista. Itse tuon vain julki sen mitä olen huomannut meikkauksesta. Mutta rohkeasti vain yhteyttä, kaikkea hyvää sinulle.
- Anonyymi
Jere Sivonen, nuoresta iästä huolimatta alansa huippuja. Taatusti hlbtq ystävällinen.
- Anonyymi
Kiitos kaikille vastaajille ja erityinen kiitos asiallisista kommenteista.
T: Tiia Larissa
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.4073024SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis682352Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781999Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis1171727- 1401572
- 711223
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021039Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li121012Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön2681003- 40874