Ahdinko syvenee

Nyt pitäis keksiä millä verukkeilla voidaan vääristää saksalaisten "laatuosien" alkuperämaa

https://www.is.fi/autot/art-2000006614064.html

Huoltoneuvojat kiemurtelee ihan varmuudella
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siinä sitä nyt ollaan, kaikki on kielletty tähänkin asti, tuskin heruu tietoa K-autosta tämänkään lain puitteissa. Kirjallisena pitää ottaa jos kieltäytyvät, nimet ja syyt paperille jos eivät anna tietoja, itselle eivät meinanneet antaa niitä WLTP lain edellyttämiä asiakastietoja, sitten alkoi tapahtua kun otin erillisen kuittauksen siitä että pyyntö jätetty K-Autoon. On kyllä kiero firma.

Äänestä
  • Jos ei muuten irtoa tiedot niin soita poliisi paikalle.

    Äänestä

ihmiset mainosharhaa aiemmin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt pitäis keksiä millä verukkeilla voidaan vääristää saksalaisten "laatuosien" alkuperämaa

https://www.is.fi/autot/art-2000006614064.html

Huoltoneuvojat kiemurtelee ihan varmuudella

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu