Ihana paikka,mahtava sauna.Nyt luin,et omistaja menehtynyt,osanottoni lähiomaisille.Olen käyny monet kerrat ja aina otettiin lämpimästi vastaan.Toivottavasti löytyy jatkaja ja saa edelleen nauttia ihanasta saunasta ja kodan grillipaikan tunnelmasta.
Ja täähän siis Sodankylän ja Inarin rajalla.
Luxia Caravan Kakslauttanen
6
496
Vastaukset 6
- Anonyymi
Mikäs siinä paikassa niin ihanaa on? Sauna on ainut asia minkä takia Luxiassa tulee käytyä.
- Anonyymi
Luxiassa ei kyllä paljon aktiviteettejä ole.
- Anonyymi
Luxia on oikeesti ihana alue. Kaikki on todellakin lähellä. Saariselkä sekä Kiilopään tunturijono kävelymatkan päässä ja Kakslauttasen sokkeloisilla poluilla mieli kirkastuu.
- Anonyymi
Me ollaan reissuilla Luxiassa käyty jokunen kerta.Ihana alue,se kota ja siellä tuli ja makkaranpaisto rentouttaa ajatukset.Me haetaan vaan yöpaikkaa noilta leirintäalueilta,aktiviteetit ei tärkein.Ja se sauna!!!!!!!!!!!!!!!!!Aktiviteetit haetaan päivisin ympäri lumoavaa luontoa.
- Anonyymi
Nyt näkyy olevan myynnissä,hinta vaan tuntuu kovalta,tuskin menee tuolla hinnalla ainakaan(satatonnia pyyntö).
- Anonyymi
Vieläkö tää on pystyssä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771600
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.105807En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 128561
- 48546
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50528- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510- 25493