Pojat - oletko nähnyt kaverin runkkaavan luulien sun nukkuvan

Anonyymi

ikä ja kerroitko toiselle siitä.
Itse olin viime viikonloppuna kaverin kanssa telttailemassa muutaman päivän. Huonosti nukun muualla kuin omassa sängyssäni. Jossain vaiheessa ihmettelin kummaa huokailua. Käänyin kaveriinpäin esittäen nukkuvaa. Vähäksi aikaa lopetti ja pokkana hoiti homman loppuun. En sanonut sille ainakaan vielä mitään. Ehkä joskus pitää kuittailla :D Ikää löytyy vajaat 17v.

4

795

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miten tiesit, että hoiti homman loppuun? Jos olisit avannut silmäsi, hän olisi huomannut ettet nuku ja lopettanut. Jos taas pidit silmäsi kiinni, et nähnyt hoitiko hän homman loppuun. Eli tulemme siihen johtopäätökseen, että tarinasi on keksitty!

      • Anonyymi

        Mihin se sitten rupesi käyttämään wc-paperia kun ääni loppui.....


    • Anonyymi

      Kyllähän sen runkkauksen äänen tunnistaa. Kerran seurasin kaverin touhuja ja päätin kysyä "helpottiko?" toisen siivotessa jälkiään :D oli kyllä nolona :D Ikää nyt 17.

    • Anonyymi

      No en nyt suoraan nähny, mutta riparileirillä oltiin kaverin kanssa samassa huoneessa ja parina iltana rytmikäs nitinä/kahina ja huohotus kyllä paljasti mitä oli meneillään. Ja aamulla sängyn vieressä oli käsipyyhemytty... En sanonut tuosta mitään, ihan ”normaalia” touhua sinänsä, mutta itse hoidin saman jutun muualla tai sellaisena aikana että ei ollut muita lähettyvillä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      24
      5152
    2. Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

      Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r
      Oulainen
      3
      4597
    3. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      103
      1362
    4. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      136
      1330
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1220
    6. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      93
      1094
    7. Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon

      Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike
      Hyrynsalmi
      19
      991
    8. viekää miehet naiset kunnon treffeille

      Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.
      Ikävä
      168
      865
    9. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      61
      823
    10. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      37
      789
    Aihe