Lm aktivaattori

Anonyymi

Auttakaa! Saan lähiaikoina lm aktivaattorin ja haluaisin kuulla kokemuksia. Kertokaa millainen tämä on yms yms.
Ja tosiaan oon 12v.
Kiitos etukäteen!

1

683

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Haha 😄, muistan kun mulla oli tommonen pienenä väärän purennan takia, on se mulla varmaan vieläkin jossain laatikon pohjalla. Palikaksi sitä meillä perheessä kutsuttiin.

      En pitänyt sitä läheskään niin paljon kuin oli tarkoitus ja silti onnistuin aina pureskelemaan sen rikki. Se uusittiin mulle muutaman kerran, sitten ne vaihtoi sen vähän jäykempään materiaaliin, mutta sekään ei ollut vastus mun talttahampaile. Jossain vaiheessa lääkärit luovutti ja lopetin sen pitämisen. Kyllä se ainakin jonkin verran auttoi, olis varmaan auttanut enemmän jos olisin pitänyt sitä kunnolla.

      Eli tee vaan niinku lääkäri suosittelee.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      26
      11089
    2. Aivan kauheaa

      Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
      Imatra
      46
      8541
    3. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      133
      5376
    4. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      144
      3684
    5. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      69
      3608
    6. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      35
      3564
    7. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      40
      3288
    8. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      55
      2569
    9. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      39
      2091
    10. Miltä mahtaa tuntua

      Sitten kun näet hänet pitkästä aikaa?
      Tunteet
      28
      1816
    Aihe