On nämä nykyajan nuoret laiskoja ei jakseta oikeesta elämästä sitä kumppania hakea.
Nolo koko ohjelma ei voi kun nauraa 😂
Maajussille morsian
5
146
Vastaukset
- Anonyymi
Samoin nolo ohjelma on myös Ensitreffit alttarilla ja Napakymppi.
- Anonyymi
Tosi hyvä ohjelma ja ehdottoman tarpeellinen, naisia puuttuu maaseudulta. Monella elämänlaatu kohenosi kun löytäis puolison maaseudulta ja jäisi kaupungin kituuttava elämä.
- Anonyymi
Turhia taviksia, jotka haluavat julkisuutta hinnalla millä hyvänsä ja näitä ohjelmia riittää. Muuten ei naisen jalat avaudu, kuin vasta sitten, kun on kameran edessä ja sitä jakorasiaa saavat kaikki ja välillä väittää olevansa naisiin suuntautunut, jos mielenkiinto hiipuu julkisuudesta.
- Anonyymi
Kannattaa miettiä mitä alkais tekemään jos tulee valituksi vaikka johonkin paikkakunnalle missä ei ole hyvin töitä, esim Multialta voi tehdä etätöitä ja on kumminkin kotona läsnä . Nää ei oo niin helppoja rasteja kun luullaan mutta hyvvä elämänlaatu löytyy myös maaseudulta. Älkää luovuttako
- Anonyymi
Nykymiesten "stondis" on hetkessä ohi joten siinä ei kerkiä naista riiailla .
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1964872
- 373362
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.342880Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1422771- 252418
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.682257Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää192108Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?311800Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s411752Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.801414