Miksei kukaan ole minua keksinyt? Tässä menee hyvä nainen hukkaan, kääk!
Olen
nainen -62
7875
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ja paljon on vapaita ja hyviäkin miehiä "liikkeellä":)) No, jospa eksyisivät tänne...:)
siis missä olet? hukkaan mennään molemmat!
Missä sinä?
Minä kun en usko että hyvä nainen tai mies koskaan menee hukkaan,jos ei kohtaa sopivaa on jotain pahasti pielessä,miehenä voin kertoa on paikkoja ja tapoja tavata vaikka ketä.Päässä viiraa jos pitää itseään hyvänä ja ei kohtaa,sellainen on ainakin harhoissa elavä,jos ei muuta pahaa vikaa.
uudestaan mieheni huonon kohtelun jälkeen. Olin jonkin aikaa heikko, mutta tämäkään ei murentanut myönteisiä itseluottamuksen tunteitani.
Ja hukkaan voi mennä parisuhteessakin. Sidotaan perheellä ja lainoilla ja kaikella mulla, mutta seksi loppuu. Ei siinä paljon ihmeet auta, hukkaan menee kun ei halua rikkoa perhettä ja lasten tulevaisuutta jne. Miettii vain, olisko sittenkin parempi pettää vai antaa toisen hukata oma elämänsä..
olla yksin kuin huonon kaverin kanssakin..Kun tulee ongelmia, ja on hankittu jo lapsiakin kärsivät he ehkä juuri eniten. Viattomat.