Emmasta tuli aikuinen (osa1)

Anonyymi

Tositarina meidän "Emmasta" toissakeväältä. Emma (tuolloin 17v) on vihdoinkin löytänyt löytänyt itselleen poikaystävän ja on parin viime viikon aikana tuonut tämän komean pitkän lentopalloilijan näytille minulle äidilleen. Äitikin on tykästynyt reippaaseen pitkään urheilulliseen parikymppiseen poikaan.

On kevät ja kysyn nuorelta parilta, lähtisivätkö he mökille auttamaan mökin kevättalkoissa. Kaikenlaista pientä askaretta mitä nyt mökillä riittää talven jäljiltä, laiturin laittoa, haravointia, risujen keräämistä jne jne. Saan nuoresta parista apuvoimia, niin ei tarvitse ihan kaikkea yksin tehdä.

Päivä siinä puuhasteltiin ja saatiin ihan hyvin hommia valmiiksi. Ajatelin, että laitetaan sauna lämpiämään ja saadaan päivän hiet pestyä pois, olin varautunut pyyhkeillä jo kaupungista lähtiessämme. Nuoret vähän ujoina vastasivat "joo" saunakutsuun. Lähdin "Emman" kanssa saunalle ja huutelin pojalle, että tulehan sinä kohta perästä. Lupasi tulla kohta, kun saa lehtikuorman vietyä tunkiolla.

Riisuimme Emman kanssa vaatteet ja kävimme lauteille. Emma vähän nolona, kun olin kutsunut pojankin mukaan saunaan, kun heidän suhde kuitenkin ihan vielä alkutekijöissään. Noh meillä aina saunottu perhepiirissä avoimesti, ketä nyt sitten mukana olikaan. Emma laittoi jalkojaan tiukasti ristiin ja levitteli pitkiä hiuksiaan rintojensa suojaksi. Hetken kuluttua pukuhuoneen ovesta tuli Jani, 190cm vartta, mielummin ehkä roteva kuin normaalipainoinen. Tuli reippaasti sisään niin kuin olis kotonaan saunaan saapunut. Lauteilla odotteli kaksi vähän lyhyempää 165 cm naikkosta arvostelemassa uutta saunojaa. Meneppä Emma näyttämään miten saadaan pesuvedet tehtyä, ettei kaupungin poika polta itseään kuumavesisäiliön kanssa. Emma laskeutui lauteilta ja sekoitteli Janille kylmää ja kuumaa vettä sopivassa suhteessa. Jani nautti silmillään, kun Emma pyllisteli ja sekoitteli vesiä siinä nenänsä alla. Olisinhan minä tästä ehkä itsekin selvinnyt, kun mökkisaunassa tehnyt tätä jokainen kesä itsekin mutta kiitokset nyt avusta kuitenkin, tokaisi Jani. Alastomana pyörinyt vesiensekoittaja sai sekoitettua Janin verenkierronkin ja veri alkoi pakkautumaan nuoren miehen puolijäykkään munaan. Jani ei pystynyt hillitsemään itseään, kädet eivät enää riittäneet peittämään ja väkisin Janin veri pakkautui ja esiin työntyi sentti kerrallaan nuoren miehen elin. Emma ei tiennyt myöskään mihin katsoa mutta ei voinut olla huomaamatta Janin kasvavaa penistä. Eihän tuo nyt mikään jättiläinen ollut mutta hyvää teki minulle 5v sitten eronneelle aikuiselle naisellekin katsella tuollaista. Sanoin Janille, että ei tuota tarvitse hävetä, että istuu ihan rennosti vaan ja nojaa lauteen selkänojaan. Jani otti kädet pois sylistään ja nojasi selkänojaan. Janin pulssin pystyi näkemään pystyssä sojottavasta munasta. Jokainen sydämenlyönti toi verta lisää ja millin kerrallaan mittaa. Sen enempää ajattelematta tartuin Janin kaluun ja vedin esinahkaa taakse, että mansikka pääsi näkyviin nahkahupun alta. Jani meni ihan sekaisin ja tarttui ranteeseeni ja yhdessä teimme muutaman vetoliikkeen ja sitten Jani palautti käteni syliini.

0

2363

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Suuri tulipalo

        Missä mikä palaa?
        Kiuruvesi
        20
        3774
      2. Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?

        Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit
        Ikävä
        24
        3169
      3. En tullut, koska käytit päätäsi.

        Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m
        Ikävä
        32
        2375
      4. Yksi "sometähti" vähemmän

        Ei tunnu missään.
        Kotimaiset julkkisjuorut
        92
        2149
      5. Mies! Lupaatko

        enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
        Ikävä
        22
        1990
      6. Tuliko ikävä

        Vai miksi laitoit viestin? Soittamalla voisi saada kiinni. Mutta et sä uskalla
        Ikävä
        26
        1642
      7. Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?

        Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui
        Ikävä
        41
        1621
      8. Saitko ne viestit

        Silloin viime kuussa? Vai etkö lukemut niitä.
        Ikävä
        32
        1512
      9. Päivi Räsänen eroaa todennäköisesti kirkosta

        Päivi Räsänen kertoo järkyttyneensä evankelis-luterilaisen kirkon homolinjauksesta. Räsänen sanoo todennäköisesti eroava
        Luterilaisuus
        502
        1463
      10. Miten lasketaan?

        Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.
        Haapavesi
        9
        1424
      Aihe