Feikki Paavi

juoruakka

Sananda kertoo 3.4.2005 viestissään, että Paavi oli klooni ja teki hämäräpuolen hommia. Kuolikin päivää liian aikaisin. Oikea paavi oli valaistunut henkilö, mutta hänet surmattiin.. Toivottavasti saamme pian tietää tarkemmin tästä salaisuudesta.

2

679

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eiolisuskonu-

      Eipä olisi ensinäkemältä niin vanhasta uskonu!!

      Hämäräpuolen hommat voi olla suhta vaikeeta noin vanhalle, mutta ilmeisen virkku on jos vielä tuolla iällä..

      Veikö autoja vai mitä? Kusetti korttipelissä?
      Myi häsää? Ja kloonikin vielä..Onko paavi kopioitu?

      Mikä firma ottaa kopioita ja paljonko maksaa?

      Ottasin ittestä pari kopiota, ettei tulis sairaspoissaoloja duunista ja olisin joka aamu virkkuna töissä.
      Vois pitää lomia oman fiiliksen mukaan kun kopio tekis töitä.Upeeta!!

      • akka

        Löytyi toinenkin viesti paavin kloonaamisesta. Alkuperäinen paavi pyrki kehittämään kirkkoa, mutta hämäräpuolen kaverit tahtoivat säilyttää maailman status quossa. Paavi siis surmattiin kaikessa hiljaisuudessa ja tilalle laitettiin klooni.

        http://www.matthewbooks.com/mm/anmviewer.asp?a=32&z=2


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      262
      4606
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      132
      3003
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      43
      2786
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      76
      1761
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      106
      1614
    6. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1493
    7. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      58
      1351
    8. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      94
      1253
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1129
    10. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      212
      1128
    Aihe