Vesimyllyn rakentaminen

Anonyymi

Voi tsiisuksen roikottimet mitä sakkia. Tuo Minna kuvittelee olevansa helvetin viisas, mutta kyllä on viimesen päälle palikka. Olis jääny vaan niitä virsien numeroita jääny plaraamaan sinne virsitauluun.
Ja onko se onneton kiinnostunu Artusta, vai näkevätkö vanhat silmäni omiaan. Jos on, niin voihan vinetto.

2

97

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No kyllä siellä taitaa niitä töperöitä olla lähes kaikki. Täytyy sanoa että huonosti menee elämässä noilla tohtoreilla, ekonomeilla ja muillakin ns lukeneilla kun ovat lähteneet moiseen rumpaan. Ainoat hyvät ovat Niko ja 21vsähköasentajatyttö.

    • Anonyymi

      Uskontoviha on iskostunut kyllä joihinkin ihmisiin syvälle.. Antakaas Minnan olla, ei ole teille pahaa tehnyt. Eikä todellakaan tuputa uskoan, mikä on hyvä ja hieno asia. Eikä minna mitään "viisasta" esitä. Vaikuttaa olevan hyvinkin oma itsensä. Ja jos jo nyt jaottelet ihmisiä viisaisiin ja tyhmiin..voi voi mitä se sinusta kertoo. Kerro nyt sitten meille ketkä tuolla ovat viisaita ja ketkä tyhmiä ja perustelut..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      74
      6294
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      41
      5358
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      59
      4233
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      73
      4092
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      65
      3860
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      69
      1147
    7. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      48
      913
    8. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      29
      797
    9. Toivotko, että

      Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?
      Ikävä
      62
      791
    10. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      55
      758
    Aihe