Riverdale faneille ystäviä

Anonyymi

Kaveriporukka, jossa jokainen yksilö edustaa jotakin Riverdale hahmoa.

Haluaisin jonkin kaveriporukan, jossa kaikki pitäisivät Riverdale sarjasta. Meidän ei tarvitse olla parhaita ystäviä, mutta sillä tavalla ystäviä, että voimme viettää aikaa keskenämme ja viihdymme toistemme seurassa.

Voisit olla iältäsi ainakin yli 19 - vuotias ja olisi paras, jos asuisit pääkaupunkiseudulla, muttei pakko. Voimme matkustella toistemme luokse ja nähdä sillä tavalla. Olisi mukava, jos kertoisit vähän itsestäsi, lempihahmosta (tai -hahmoista) ja miksi pidät Riverdale sarjasta.
Sinun ei tarvitse näyttää hahmoltasi, mutta se on plussaa ja suurin plussa olisi, jos edes jollain tasolla samastuisit hahmoon, jota edustaisit porukassamme.

Haluan tähän porukkaan Riverdale - sarjan hyvän puolen.

Jos innokkaita on paljon, voimme yhdessä sopia ketä edustat. Muussa tapauksessa riittää, että kerrot minulle ketä hahmoa haluat edustaa.

Itse asun Helsingissä, olen 24 - vuotias naispuolinen henkilö. Minulla on vihreät silmät, vaalea iho ja vaaleanruskeat hiukset. Pituus on 171 cm.
Sarjassa lemppareitani ovat Veronica, Toni ja Cheryl. Pidän myös muista hahmoista.
Ammatiltani olen vaateompelija sekä modisti.

Laita minulle sähköpostia, jos aihe kiinnostaa (cutebubblebath @ gmail.com)

1

1848

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tältä on vaikea saada porukoita kasaan.Harva käy tällä joita inostaa sama kuin sinua.Parhsiten laitat sinne F.B ilmotus jota kaikki seuraa ,vaikka ovat insta muutoin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      301
      1065
    2. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      62
      892
    3. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      76
      865
    4. Mikä minussa sitten

      Kiihottaa enemmän kuin muissa?
      Ikävä
      71
      765
    5. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      711
    6. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      40
      695
    7. Onko meillä

      Kaikki hyvin? 🤨 Miehelle
      Ikävä
      44
      607
    8. Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä

      Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona
      Ikävä
      34
      597
    9. Mies.. rehellisesti

      Mitä haluat nyt sun elämään?
      Ikävä
      49
      539
    10. Taidan lähettää kaveripyynnön

      Sulle nainen. Otan vaan rohkaisuryypyn ensin.
      Ikävä
      42
      531
    Aihe