Riverdale faneille ystäviä

Anonyymi

Kaveriporukka, jossa jokainen yksilö edustaa jotakin Riverdale hahmoa.

Haluaisin jonkin kaveriporukan, jossa kaikki pitäisivät Riverdale sarjasta. Meidän ei tarvitse olla parhaita ystäviä, mutta sillä tavalla ystäviä, että voimme viettää aikaa keskenämme ja viihdymme toistemme seurassa.

Voisit olla iältäsi ainakin yli 19 - vuotias ja olisi paras, jos asuisit pääkaupunkiseudulla, muttei pakko. Voimme matkustella toistemme luokse ja nähdä sillä tavalla. Olisi mukava, jos kertoisit vähän itsestäsi, lempihahmosta (tai -hahmoista) ja miksi pidät Riverdale sarjasta.
Sinun ei tarvitse näyttää hahmoltasi, mutta se on plussaa ja suurin plussa olisi, jos edes jollain tasolla samastuisit hahmoon, jota edustaisit porukassamme.

Haluan tähän porukkaan Riverdale - sarjan hyvän puolen.

Jos innokkaita on paljon, voimme yhdessä sopia ketä edustat. Muussa tapauksessa riittää, että kerrot minulle ketä hahmoa haluat edustaa.

Itse asun Helsingissä, olen 24 - vuotias naispuolinen henkilö. Minulla on vihreät silmät, vaalea iho ja vaaleanruskeat hiukset. Pituus on 171 cm.
Sarjassa lemppareitani ovat Veronica, Toni ja Cheryl. Pidän myös muista hahmoista.
Ammatiltani olen vaateompelija sekä modisti.

Laita minulle sähköpostia, jos aihe kiinnostaa (cutebubblebath @ gmail.com)

1

1792

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tältä on vaikea saada porukoita kasaan.Harva käy tällä joita inostaa sama kuin sinua.Parhsiten laitat sinne F.B ilmotus jota kaikki seuraa ,vaikka ovat insta muutoin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää

      Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/
      Savonlinna
      116
      10682
    2. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      130
      4271
    3. Millaista läheisyyttä

      Toivoisit ikävästi kohteesi kanssa?
      Ikävä
      117
      4030
    4. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      443
      3879
    5. 61
      3556
    6. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      54
      2806
    7. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      19
      2346
    8. Heräsin taas ikävään

      Ja aivan valtavaan haluun. Tahdon sinua R. ❤️
      Ikävä
      57
      2009
    9. Kauhea ikävä iski

      Mietin vain, mitä olet juuri nyt tekemässä. Mietin myös, välittyykö se sinulle, kun olet koko ajan mielessäni, tunnetko
      Ikävä
      19
      1592
    10. Kemijärven kapungin teknisen osaston johtajat

      KossuPekka ja KankaarannanMarkku olivat hyviä näissä tehtävissään. Tulevan vuodenvaihteen jälkeen tulee Kemijärvelle uu
      Kemijärvi
      8
      1439
    Aihe