Vain yksi älykäs talossa, Minna

Anonyymi

Täytyy sanoa että talon asukkaat ovat täysin tolloja Minnaa lukuunottamatta. Aivan kahoja. On ihmeellistä että Janne Virtanen ei puutu tähän törkeään Minnan kiusaamiseen vai onko tuo Janneukka samaa mieltä tollohenasukkaiden ka nssa. Sini makaa tyhmän Artun vieressä ja kiehnää jatkuvasti. Samoinpuolivirolainen läakiläjä Sasa Joelin ka ssa. Tämä porukka koko illan eilen pommitti Minnaa että kun olet kiinnostunut Artusta. Ei Minna ole kiehnännyt. Siniei ole terve ja kun tuo aina esille olevansa juristi. Aiva tyhmäja sivistymätön. Passaa ihmetellä millainen ukko tuolla on. Kaikki hyökkäsivät Minnan kimppuun. Hyvin outo tapaus. On väärin että Suomessa poistettiin henkisesti sairaraan diagnoosi homoilta ja lesboilta koska sairaitahan he ovat.Mahtaahan siinä sonta lentää jos vaan ei ole ummetusta. Hyi helvetti. Ja ransu.

5

71

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      kiusaajat jatkaa kuka helvetti tuota talon väkeä viitsii enään katsoa ainoa joka siellä on nin minna jatkoon ja muut pois ja mökin porukka minnan seuraksi. sitten on kiva katsoa. hyvää porukkaa ja reilua kisailua.

      • Anonyymi

        Noita jatkuvasti itseään esiin tuovia ja tyrkyttäviä naisia löytyy nykyisin joka paikasta. Työmaalla niin vastenmielisiä, että pilaavat työilmapiirinkin. Onko nämä niitä vapaan kasvatuksen saaneita minä minä ihmisiä? Koko ajan äänessä ja kehumassa itseään ja sortamassa muita. Toivottavasti joku uskaltaa sanoa noille suorat sanat ja lytätä läjään!


    • Anonyymi

      Tuonne BB taloon kiroilu kielto, en oo tekopyhä mutta kuulis muutakin kun noita täytesanoja.
      Ei näkyy opinesuus sivistystä takaa,vaikka olis käyny yliopiston hyvää mainosta kyseisille laitoksille ym koulukunnille.
      Vallitettavasti lapsetkin katsoo kyseistä formaatia ja kuulee / näkee tehden omia johtopäätöksiään.
      Asian-ajajat ....... ? tuon perusteella ajan itse asiani.

    • Anonyymi

      Tuo Priden tuputtaminen ja tyrkyttäminen on syvältä.. Ja minna on todellakin porukan Fiksuin.

    • Anonyymi

      Toivottavasti Minna pysyy pitkään BB talossa. Ehkäpä jopa voittajaksi !

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      70
      3139
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      61
      2487
    3. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2126
    4. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      94
      2035
    5. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      55
      1952
    6. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      42
      1584
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      40
      1550
    8. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      14
      1253
    9. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      139
      1158
    10. Vuodetvierii

      E siitä tulee nyt 50 vuotta oivoi
      Ähtäri
      6
      1083
    Aihe