Täytyy sanoa että talon asukkaat ovat täysin tolloja Minnaa lukuunottamatta. Aivan kahoja. On ihmeellistä että Janne Virtanen ei puutu tähän törkeään Minnan kiusaamiseen vai onko tuo Janneukka samaa mieltä tollohenasukkaiden ka nssa. Sini makaa tyhmän Artun vieressä ja kiehnää jatkuvasti. Samoinpuolivirolainen läakiläjä Sasa Joelin ka ssa. Tämä porukka koko illan eilen pommitti Minnaa että kun olet kiinnostunut Artusta. Ei Minna ole kiehnännyt. Siniei ole terve ja kun tuo aina esille olevansa juristi. Aiva tyhmäja sivistymätön. Passaa ihmetellä millainen ukko tuolla on. Kaikki hyökkäsivät Minnan kimppuun. Hyvin outo tapaus. On väärin että Suomessa poistettiin henkisesti sairaraan diagnoosi homoilta ja lesboilta koska sairaitahan he ovat.Mahtaahan siinä sonta lentää jos vaan ei ole ummetusta. Hyi helvetti. Ja ransu.
Vain yksi älykäs talossa, Minna
Anonyymi
5110
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
kiusaajat jatkaa kuka helvetti tuota talon väkeä viitsii enään katsoa ainoa joka siellä on nin minna jatkoon ja muut pois ja mökin porukka minnan seuraksi. sitten on kiva katsoa. hyvää porukkaa ja reilua kisailua.
Noita jatkuvasti itseään esiin tuovia ja tyrkyttäviä naisia löytyy nykyisin joka paikasta. Työmaalla niin vastenmielisiä, että pilaavat työilmapiirinkin. Onko nämä niitä vapaan kasvatuksen saaneita minä minä ihmisiä? Koko ajan äänessä ja kehumassa itseään ja sortamassa muita. Toivottavasti joku uskaltaa sanoa noille suorat sanat ja lytätä läjään!
Tuonne BB taloon kiroilu kielto, en oo tekopyhä mutta kuulis muutakin kun noita täytesanoja.
Ei näkyy opinesuus sivistystä takaa,vaikka olis käyny yliopiston hyvää mainosta kyseisille laitoksille ym koulukunnille.
Vallitettavasti lapsetkin katsoo kyseistä formaatia ja kuulee / näkee tehden omia johtopäätöksiään.
Asian-ajajat ....... ? tuon perusteella ajan itse asiani.
Tuo Priden tuputtaminen ja tyrkyttäminen on syvältä.. Ja minna on todellakin porukan Fiksuin.
Toivottavasti Minna pysyy pitkään BB talossa. Ehkäpä jopa voittajaksi !