Serkun poika nussi vaimoani

Anonyymi

On aivan pakko kertoa mitä meille viime keväänä tapahtui.

Vaimoni on todella hauskan näköinen 36 vuotias sinisilmäinen ruskeaverikkö. Hannele on 167 cm pitkä ja painoa on noin 53 kg. Rinnat ovat aivan aika isot sekä pystyt. Takapuoli on pieni sekä kiinteä liikuntaharrastusten muovaamana.
Vaimollani oli vain muutama kokemus miehistä, ennen kuin tapasimme 13 vuotta sitten. Vaimoni on hyvävittuinen ja hauskannäköinen nainen, jota aina tanssisaleissakin haetaan ensimmäisenä tanssimaan.

Itse olen 178 cm pitkä 76 kiloinen ja mielestäni hauskannäköinen mies – ovat sanoneet monet naisetkin matkan varrella. 18 cm kullini on soutanut monessakin vitussa (myös avioliittomme aikana) ja naiset ovat tuntuneet tyytyväisiltä suorituksiini.

Sukupuolielämämme alkoi kuitenkin olla kymmenen avioliittovuoden jälkeen aika laimeata, vaikka lähtökohtia olisi pitänyt riittää vaikka muille jaettavaksi.

Aloin suunnittelemaan kolmannen pyörän hankkimista, jotta saisimme sukupuolielämäämme vauhtia. Eli kolmanneksi pyöräksi vieras mies.

En kertonut vaimolleni suunnitelmistani. Sängyssä ollessamme kysyin aika usein: ”Tekeekö mieli vierasta kyrpää”. Yleensä vastaus oli: ”lakkaa höpisemästä mä haluan vain sua”. Joskus kun kullini oli sisällä vastaus saattoi olla: ”Voi haluan kenen tahansa kyrpää, kunhan vain nussitaan”!

Serkkuni 22 vuotias poika oli tulossa Tampereelle korkeakoulun sisäänpääsykokeisiin sekä niitä edeltäviin kahden viikon preppauskurssiin. Asumme sopivan matkan päässä Tampereelta ja linja-autolla yhteys on puolen tunnin luokkaa. Meillä oli rivitaloasunnossamme vapaa huone ja sovittiin, että hän majoittuu sinne tarvittavaksi ajaksi.

Pekka tuli huhtikuussa preppauskursseille ja asettui tyhjään vierashuoneeseen. Oli komean näköinen noin 185 cm pituinen ja hyvän huumorin omistava miehen alku.

Tässähän sitä voisi olla vierasta vaikkakin luultavasti aika kokematonta kyrpää tarjolla vaimolleni ajattelin Pekan nähdessäni.
Olin täysin väärässä sen kokemattomuuden arvioinnissa. Pekan 23 vuotias morsian ei päässyt Tampereelle sairaalatyönsä/päivystystensä vuoksi.

Pekka aloitti maanantaina kurssit ja tuli toimeen hyvin vaimoni kanssa. Aamiaispöydässä huomasi, kuinka Pekan katse viipyili vaimoni kireiden housujen verhoamalla kiinteällä takapuolella ja pystytissien nostamalla puserolla...

Lue koko kiihottava tarina täältä:
http://ilmaisporno.com/pornonovellit/serkun-poika-nussi-vaimoani/

2

10170

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minullakin on fantasia, että vaimon kiimasta turpeat, liukkaat häpyhuulet suutelevat vieraan miehen paljasta kyrpää. Tämä fantasia tuli minulle oikeastaan jälkikäteen, sillä se oli jo tapahtunut. Suomi-Unkari-seuramme vieraana ollut herra L oli majoitettu kesämökillemme ja saunottuamme, iltaa vietettyämme, lasten nukahdettua herra L ilmoitti, ettei hän nyt mitään niin kipeästi kaipaisi kuin että saisi karvaista pillua. Vieraalla oli yösija pihan aitassa, ja asiaa pohdittuamme totesimme että se olisi sopivan rauhallinen, romanttinen paikka tuo toive toteuttaa. "Hellää ja tunteikasta", vaimo vastasi kysymykseeni kun hän reilut toista tuntia myöhemmin pujahti viereeni. He olivat yhtyneet kahdesti, vieras lauennut sisään ja voin kuvitella, saunassa olin jo pannut merkille, että hävyn suuta oli venytetty.

    • Anonyymi

      Linkki/sivut ei toimi. Harmi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      455
      3395
    2. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      114
      2597
    3. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      84
      2142
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      162
      1940
    5. Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta

      Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä
      Maailman menoa
      8
      1857
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      147
      1776
    7. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      93
      1580
    8. Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle

      Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi
      Maailman menoa
      40
      1477
    9. Raiskaukset loppumaan?

      Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön
      Sinkut
      351
      1311
    10. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      33
      1285
    Aihe