ruma ei kelpa kellkeään

kertokaa kokemuksia
369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jep.
Kun on ruma, vanha 58v, ja ei niin timmi ei kelpaa edes juttuseuraksi.
Kuin niille jotka on tuntenut joko hiekkalaatikosta, tai "Jennyn Teehuoneesta" asti.
Ja olen hyväksynyt asian.
Mutta kyllä hieman satutti, kun Helsingin tärkeimmän gayravintolan ovella ystävälleni, joka on 59v, mutta on yhä häikäisevän hyvän näköinen, sanottiin, että hän on aina tervetullut, mutta minä, ja seurueemme 3 jäsen, "voimakkaasti ruskettunut" jäsen emme voi tulla. Koska emme olleet illan segmenttiin sopivia.
Pidimme yksityiset juhlat eräässä kellarissa sijaitsevassa juhlatilassa.

Muuten muuten, pikaiseen levottomaan tunteeseen auttaa pimeä huone.
Yllättävän moni on valmis pikku seikkailuun, ja ei se paljoa anna, mutta ei otakkaan.

Äänestä
  • en tjaunu pimeä huone? mut siis ei varmaa saa selalst hyvänäköset ikin vaa sama näköse tai naise jos ne ei välitä nii paljo ulkonäöst

    Äänestä

  • ja homot o kierjoja ei niihi voi luottaa

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kertokaa kokemuksia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu