Pieniä ovat Pattayan tytöt mutta hanakoita ovat syömään.

Tämän alan veteraanit toki allekirjoittavat kokemuksiensa perusteella.

Asustelin Maken mestassa siellä 7:n kerroksen sviitissä joka oli vailla hissiä. Minä sille paskat viskasin mutta monille oppailleni se aiheutti kiroilua. Kukaan ei kuitenkaan pelejä siihen lopettanut vaan urhoolisesti ylös asti taapersivat.
Tuumailin että olisi monelta sotanorsultamme jäänyt kipuamatta kohtuuajassa ja monasti päivässä.

Olin sitten ihastunut pieneen pyöreään kaunokaiseen. Oli pikkutissinen mutta kiinteä- ja väräjävälihainen omaten ihanan hymyn ja tulisen katseen. Työpaikkahaastattelu baarissa oli lyhin mahdollinen; vaihdoimme nimet kunnes jo halasin ja teimme päivän pituisen diilin hintaan tonni.

Pidin pullukkaa pari- kolme päivää. Ylös kämpille päästyämme oli aina ihanan hikinen ja hetken sängyllä tai sohvilla ilakoituamme pesin väräjävälihaista ja karvatonta kaunotartani.

Ai niin tuonne perhanan otsikon aiheeseen. Tämä likka se ei thaipöperöistä piitannut; kimpassa mussuttelimme Mäkkärin eväitä ja puoliraakoja tukevia pihvejä ja ryyppäsimme kallista punaviiniä kitusiimme.

Kyllä Pattayalla on ihanaa!

8

75

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Yhden pullukan muistan Pattayalta. Se oli jonkinlainen goukkarin ja yökerhon sekoitus. Siivoojatyttö oli varsin tukeva mutta äärimmäisen hauska. Tarjosin hälle parit drinkit, tanssahdeltiin hieman neonvaloissa ja repäisin hänet kainalooni. Kovin oli otettu kun meni puolta pienempien tanssityttöjen edelle kerrankin. Heräsin auringonnoustessa siihen kun makasin sängyn reunalla vailla vaatetusta ja pullukka oli lattialla samassa asusteessa jalkojeni välissä. Tyynyn oli sentään jostakin löytänyt ennen nukahtamista. Käsityöt oli arvatenkin uuvuttaneet sekä hoitajan että projektin kohteen.

      • Anonyymi

        Hoitaja ihmetteli aamulla, että mistä sinä tämän pumpattavan Barbaran olet saanut?


    • Anonyymi

      Ikävä kyllä pullonkeräysrahoilla en pysty tarjoamaan tytöille muuta kuin halvan riisiannoksen.

      nasuvaan

    • Anonyymi

      Joskus olen ihmetellyt kun tyttö on niin pieni ja hoikka, mutta pystyy jatkuvasti syömään

      • Anonyymi

        Ei ole rasvaa sisäelinten ympärillä niinkuin keski-ikäisellä länkkärillä.


      • Anonyymi

        Kaikki thainaiset ovat kovia syömään ja katsomaan thai lakornia. Siksi jotkut thainaiset lihovatkin länsimaissa, kun täällä heidän tyypilliset ruokansa ovat niin kalliita, jolloin alkavat syödä meikäläistä safkaa.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Kaikki thainaiset ovat kovia syömään ja katsomaan thai lakornia. Siksi jotkut thainaiset lihovatkin länsimaissa, kun täällä heidän tyypilliset ruokansa ovat niin kalliita, jolloin alkavat syödä meikäläistä safkaa.

        Kommunistiglobalistisossuviherpiiperomme vaativat voimallisesti meitä lopettamaan punaisen lihan syönnin ja korvaamaan sen karmeilla teollisilla hötöillä kuten nyhtökaura- ja soijapaskoilla jotke eivät sisällä muuta kuin lisäaineita.

        Toki täällä pulskistuvat thaitytötkin.


    • Anonyymi

      Nyhtökaurassa ei ole mitään lisäaineita.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      311
      6921
    2. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      268
      6445
    3. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      47
      5745
    4. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      162
      5118
    5. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      50
      3947
    6. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      252
      3904
    7. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      143
      3549
    8. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      26
      3269
    9. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      49
      3202
    10. Rasismi rapauttaa Suomen mainetta ja hallituksen hiljaisuus pahentaa vahinkoa

      Finnairin viesti Japanista on pysäyttävä: suomalaisen politiikan rasismikohut heijastuvat suoraan matkustuspäätöksiin ja
      Maailman menoa
      379
      3009
    Aihe