Hyi Kotroa

Miehellä on takatukkakin, vaikka se jäi pois muodista jo 90-luvun alussa. Kuinka kukaan on voinut pitää sellaista tolloa oikena runoilijana?
2255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Juu ja sitä saa kuulemma kuvata vain toiselta puolelta - kun se on se parempi puoli, josta tukka ei ole vielä vetäytynyt niin paljon.

Kotro siis kompensoi tyylikkäällä takatukalla hiusongelmaansa.. heh.

Äänestä

On sangen typerää arvostella ihmisten ulkonäköä kirjat-forumissa. Toivottavasti kykenet parempaankin keskusteluun.
Tuosta muotipuolesta sen verran, että tiedoksesi vaan, että runoilijoiden keskuudessa pitkä tukka on yleinen ja heitä ei kiinnosta mikä on ollut muotia 90-luvun alussa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yäk! kirjoitti:

Miehellä on takatukkakin, vaikka se jäi pois muodista jo 90-luvun alussa. Kuinka kukaan on voinut pitää sellaista tolloa oikena runoilijana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu